1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zginął obraz, pomocy!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Hunier, Listopad 12, 2008.

1. Hunier

Hunier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gram sobie normalnie w CoD: WaW, minęły 4 minuty gry, nagle obraz zaczął przyjmować dziwaczne barwy, po czym zniknął. Próbowałem dopiąć kabel - to nie to. Spróbowałem inne wejście - też nic. Następnie sprawdziłem inny TV, a pomyślałem, że to problem z kablem, więc podpiąłem jeszcze przez kabel VGA do monitora - dalej zero obrazu. Konsola się włącza, brak ROD-a, czyta płytę itp. Ale więcej nic...

Wie ktoś co jej może dolegać? Od razu dodam, że gwarancja nie jest dobrym wyjściem, bo mam przerobioną konsolę. Pomocy, ja chcę CoD-a :<

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michał01

Michał01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Zginął obraz, pomocy!

wydaje mi się że to chip skalujący obraz się spalił ale mogę się mylić

4. Hunier

Hunier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jeśli tak, to jakiś serwis z allegro może się tym zająć? Ile by to kosztowało?

5. Michał01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

myślę że około 150zł . masz tu gg do gościa który naprawił mi konsole. 1087644.

6. Hunier

Hunier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Poczekam jeszcze, niech ktoś się jeszcze wypowie... Tymczasem czekam chwilę, może odpocznie i się włączy :)

7. nazwa_uzytkownika

nazwa_uzytkownika Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

@michał01: miałeś jakiś błąd po awarii chipa? i czy nie masz teraz problemów z konsolą? a i jak długo 'chodzi' po naprawie?

bo ja mam coś podobnego jak kolega @Hunier, tyle że z błędem E74 i mysle ze to moze byc wina w/w 'czipa'

8. Michał01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ja miałem błąd 0020 :-\ konsole wysłałem do tego gościa. jeszcze przed wysłanie owijałem ją w ręczniki (wiem wiem że to głupota ;D) ale została naprawiona. 15 listopada mija 4 miesiąc także spoko, nie razie nic się nie dzieje nie przegrzewa się itp.(odpukać) :p

9. Hunier

Hunier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Konsola w końcu się uruchomiła z obrazem po odczekaniu około 1h, ale włączyłem CoD:WaW i po kilku minutach znowu to samo. Gdyby coś się spaliło, raczej by już się nie włączała? Nie jestem w tym dobry, tak na logikę próbuję wyjaśnić sobie ;)
    Poczekam znowu na "respawn" konsoli, włączę inną grę i pogram jakiś czas. Zobaczę co to będzie...

10. Michał01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

To są najprawdopodobniej pierwsze oznaki Roda więc sam zadecyduj czy oddać konsole do serwisu

11. Hunier

Hunier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Czyli co, czekać aż mi zamruga na czerwono? Wtedy dopiero wysłać do serwisu? Bo jak teraz wyślę i mi odeślą działającego, a ROD strzeli za jakiś czas to może lepiej poczekać :)

12. Michał01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  13. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Ten
    Lub ten [​IMG]

układ ci nawalaja . I to jest pewne . Jak one padaja to masz dzwiek , ale obrazu brak , albo jak iks sie juz właczy to wyskakuja artefakty w grafie (jak np u mnie cell shading)

Sorry za wielkosc zdjec ale mniejszych nie było

14. Hunier

Hunier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Przeczekam do jutra, jak się uruchomi, to spróbuję pograć w coś innego niż CoD5. Serwis do którego napisałem, powiedział, że taka naprawa 350 zł - to już wole X-a trzymać jako ozdobę pokoju, niż płacić tyle kasy. Zresztą, bardziej by się opłacało sprzedać tego i kupić nowego...

15. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Miałem to samo co ty, sprzedałem starego x'a i kupiłem nówkę. Podobno nowy właściciel za jakąś 100-150 to naprawił i rzekomo były to problemy z wtyczką ale ile w tym prawdy to nikt nie wie ;) Jednak myślę że to właśnie układ ana/hana bo takie są tego objawy.

16. Hunier

Hunier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Właśnie wtyczka mi bardziej pasuje niż te rezystory, bo dźwięku TEŻ nie mam. Za ile mogłaby pójść arcade z padem, przerobiona (działa live), + kable, pudełko, karta pamięci (wszystko co w zestawie było), półroczna z tą tylko wadą?

17. Piri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Połroczna konsola i ta wada ? To napewno Arcade ? Jezeli tak to nie mowmy o ANA/HANA tylko najwyzej o zmianie kabla , bo to (prawie) niemozliwe , ze te układy mogły pasc , poniewaz jak juz padaja , to zazwyczaj od temperatury

18. Hunier

Hunier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

No i sęk w tym że gram mas 6-7h tygodniowo, nawet mniej... Ale próbowałem kabla drugiego, tj. kabla do VGA. Jeszcze go spróbuję pod innym monitorem, jak zadziała, to zamówię nowy kabel i będę najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi :)

19. Piri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Jezeli na VGA nie bangla , to musiałes "wiercic" kablem w wejsciu . Taka naprawa powinna kosztowac koło 100zl

20. Hunier

Hunier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Nie wierciłem raczej, ale w takim razie gdzie się zgłosić po taką naprawę? Zna ktoś jakiś serwis? Tylko jakiś w miarę oficjalny, a nie "Masz tu gg kolesia", wiecie, nie mam szans na dostarczenie osobiście X-a, będę musiał wysłać, wolałbym by wrócił. ;D

Oczywiście jutro sprawdzę inny monitor, ale pytam na zaś.

21. Piri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

http://www.iksboks.aplus.pl/ - za te rekalmy to juchy chyba musi zaczac płacic ::)

Wczytywanie...

Poleć forum