1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zgranie muzyki na XONE

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez akak, Październik 7, 2014.

1. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Witam,

Upewniam się tylko, a widzę że takiego tematu na forum nie ma, więc żeby od razu odpowiedzieć następnym szukającym rozwiązania zapytam tutaj:

Czy żeby zgrać muzyke na XONE muszę nagrać ją jako Audio CD tak jak to było w przypadku X360? Z pendrive'a nie pójdzie, tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    zgrywasz mp3 na pendrive i odpalasz na konsoli w programie media player (odtwarzacz multimedialny)

4. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Ale ja chcę tą muzykę zgrać na dysk, a nie odtwarzać z pendrive'a ;)

5. BacaJaca

BacaJaca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siema wszytskim.
    Moze ktos mi ktos odpowiedziec czy da sie zgrac muzyke na xboxa tak zeby juz byla w nim czy za kazdym razem musze odpalic kompa i udostepnic album przez wmp ?? jedynie co mi sie udalo to wlasnie taka opcja klikam na album prawym przyciskiem myszy i tam wybieram
    play to i wybieram z listy xbox one. Po tej operacji muza leci ale wystarczy ze wyjde z odtwarzacza na xboxie i juz nie moge tego albumu znalezc znowu musze kliknac play to na laptopie. Drugie pytanie czy mozna grac i miec wlaczona swoja muzyke w tle ?? wiem ze jest opcja wlaczenia drugiej aplikacji wtedy ekran dzieli sie nam na jaby dwa osobne ekrany jak tylko dam schowaj aplikacje to muzyka sie wylacza.... porazka ten nowy interfejs. Na xboxa 360 wszystko bylo bardzo intuicyjne.... bardzo prosze o odpowiedz bo juz sie bardzo w kurwi@m

p.s. sory za brak polskich znakow i bledy ale siedze w kanadzie inie mam polskiej klawiatury

Wczytywanie...

Poleć forum