1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zgranie obrazu gry z plyty i zmienienie wave.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamilog92, Marzec 15, 2010.

1. Kamilog92

Kamilog92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam wypaloną plytke z gra NBA 2k10 i chce zgrac ja na dysk tak, aby miec pierwotny obraz gry i moc zmienic wave na 3, tak aby gra chodzila bez Activate ISO. Moze mi ktos pomoc? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

1.pierwsze to musisz ja zrzucic na dysk za pomoca IMGburn'a,''create image file from disc'',
    2.następnie przepuscic ja przez abgx 360,wtedy bedziesz miec pierwotny,oryginalny wave,
    3.potem spaczowac ją na taki wave jaki chcesz za pomoca 3rd wave patcher.

Można pominąc punkt 2 i od razu spaczowac na dany wave o ile juz taki nie jest w grze.

4. DawidLucek

DawidLucek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam to proste jeśli posiadasz program IMG BURN to otwierasz program wrzucasz płytke do napędu w programie dajesz zakładke gdzie pisze utwórz obraz dysku gra Ci sie zgrywa na dysk wtedy powstaje plik iso który otwierasz w ABGX 360 dajesz Launch i powstaje Ci plik DVD co ma 1 KB lub jeśli nie masz ABGX to poprostu plik iso gry po zgraniu nazywa sie np. tak:s-ij2.iso tworzysz w notatniku nowy dokumen txt wpisujesz tak

LayerBreak=1913760
    s-ij2.iso

i tyle dajesz zapisz i juz
    WAZNE!!!!!
    nazy plikow musza byc takie same inaczej napewno nie nagrasz poprawnie gry!!!!
    A jeśli chodzi o patchowanie to programem 360 Waves Patcher bardzo prosty program lub jeśli umiesz to ABX 360 i po sprawie

5. Kamilog92

Kamilog92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie :p Zgralem obraz z gry (gra dziala na 100%) na dysk. Nastepnie nagralem ja IMGBurnem na plyte i wyskakuje komunikat zeby wytrzec ja sciereczka o_O Plyta nie ma ani 1 ryski, wiec nie wiem czy cos zrobilem nie tak. Wczesniej probowalem zgrac AC2 na dysk i zmienic wave, ale wyskakiwalo logo xboxa, tak jakby potrzebowala activate. Nagrywalem nie pierwszy raz wiec nie wiem o co chodzi, a plyty sa kumpla wiec nie chce ich wiecej "popsuc". Plyty firmy maxell. Moze mi ktos krok po kroku opisac jak zgrac obraz gry na dysk i nagrac poprawnie?

6. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Komunikat ze ściereczką oznacza że gra się źle nagrała - zła płyta/duża prędkość nagrywania.... Spróbuj nagrać jeszcze raz najlepiej na Verbatimie z prędkością 2,4

7. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Albo... (moje ulubione zdanie:DD)
    LASER PADA :D
    sprawdz nagrany obraz u kolegi czy dziala, jesli tak to wina lasera <madrala>

8. Jeckie

Jeckie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. lisek1909

lisek1909 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chciałbym odświeżyć temat, czy ktoś może to wytłumaczyć krok po kroku?

10. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
  11. lisek1909

lisek1909 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zgrałem obraz z płyty img burnem mam plik DVD_ROM.ISO z wave 4 chce go teraz przerobic na wave a potem nagrac na plyte czy ktos jest mi w stanie pomoc i opisac jak mam to zrobic?

12. kondi50

kondi50 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  13. lisek1909

lisek1909 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    problem w tym ze nie moge w ogole go spatchowac robie wszystko wedlug instrukcji ale wyskakuje mi blad w 360 waves patcher odmowa dostepu, jestem w kropce

14. kondi50

kondi50 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to sprawdź czy dobrze utworzyłeś folder z wave jeśli sciągałeś oddzielnie.
    A jeśli dalej nie będzie działać możesz spróbować zrobić to innym programem, w linku który Ci podałem jest to opisane.

Wczytywanie...

Poleć forum