1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zgrywanie contentu na pendrive - pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wlodar16, Listopad 24, 2014.

1. wlodar16

wlodar16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sułkowice, Radom, Poland, Poland
    Witam. Zastanawia mnie jedna rzecz.
    Slyszałem,że w przypadku niektórych gier content można nagrać na pendrive (przy pomocy programów xbox image browser i horizon) i wszystko śmiga ,a w przypadku innych nie.
    Mam xboxa slim 4gb i wszystkie gry w których dotychczas content zgrywalem na pendrive śmigaly (gta 5, forze 4 , Far Cry 4 , CoD Adwanced Warfare). Czytałem że np content do DA Inkwizycja trzeba nagrać na orginalny HDD xboxa. Z kolei kolega powiedział że nierealne jest żebym nagrał content jakiejkolwiek gry na pendrive jesli nie mam rgh.
    Tak jak napisałem na początku, zastanawia mnie w takim razie dlaczego content z niektórych gier można nagrywać na sformatowanego pendrive i gra działa a inna nie.
    Czy to co napisałem jest wogole prawdą?
    Piszę,dlatego że mam ten Slima i ten malutki dysk 4gb ale planuje w niedalekim czasie sprzedać tę konsolę ,więc nie chcę inwestować w nią dodatkowych pieniędzy. Kupił bym sobie pendrive 32 gb i contenty do gier w które chcę zagrać by się w zupełności zmieściły.
    Zaznaczam,że mam przeróbkę LTU

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Po raz nie masz malutkiego HDD tylko pamięć flash...
    Po dwa tak da się tak zrobić jak w tym contencie jest częściowo gra (pliki gry) bo jak są textury HD to musi być HDD.

4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    No tak jak powiedziałeś. Nie do wszystkich gier wgrasz content na pendrive. Oczywiście do GTA V, Forzy 4 (chyba Battlefield 3) działa, bo sam tak robiłem. Powiedz koledze, że RGH nie jest do tego potrzebne. Jednak są takie gry które nie działają i trzeba nagrywać na płytę i instalować na HDD. Twój wybór czy chcesz kupić nowy dysk czy pendrive 32 gb, ale nie we wszystkie gry pograsz mając 4 gb HDD.

5. wlodar16

wlodar16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    dzieki, o takie odpowiedzi mi chodzilo . Korzystając z okazji ,wie ktoś do którego "rodzaju" kwalifikuje sie DA Inkwizycja? Mozna na pena czy nie?

6. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    W tym temacie http://xboxforum.pl/iso-10/dragon-age-inkwizycja-2014-xbox360-complex-204473/ użytkownik bnmbnm7 napisał:

Sam nie mogę tego potwierdzić, bo nie nagrywałem tej gry.

7. wlodar16

wlodar16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    jak zgram content na pen drivea to bedzie działać? mam ltu

Wczytywanie...

Poleć forum