1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zgrywanie gameplay'a z gry

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wolo90, Styczeń 14, 2009.

1. wolo90

wolo90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy orientuje sie ktos jak zgrac filmiki z gry?
    bo chcialbym na kompa wrzucic moje postepy z gry :)
    jak podejrzewam potrzebny jest do tego dysk ...
    mzoe mi ktos napisac mini tutek lub podac link jezeli sie gdzies w internecie znajduje?
    z gory dzieki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Moskit

Moskit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Z tego co mi wiadomo, aby móc zgrać obraz z xboxa potrzebna będzie karta z WEJŚCIEM video (większość graficznych posiada tylko WYJŚCIE). Najlepiej nadałaby się do tego jakiś tuner z wejściem s-video (można też kupić z wejściem hdmi, ale te są z tego co mi wiadomo drogie :/ ) i pociągnąć go do konsoli. Dźwięk można zgrać już chyba z poziomu karty muzycznej wejście line-in, ale tego nie jestem do końca pewien.

4. Yoshimori

Yoshimori Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Ja posiadam odtwarzacz DVD z funkcją nagrywania, tunerem i dyskiem twardym, podłączam kable AV do tunera i ustawiam nagrywanie, potem zgrywam na płytkę, wrzucam na kompa i kompresuje to do avi, obraz jest zadowalający (taki jakbyś podłączył x'a przez kabel AV) :)

Wczytywanie...

Poleć forum