1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zgrywanie gier na dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez noq, Styczeń 3, 2011.

1. noq

noq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Czy jeśli zgram sobie grę na dysk xBox'a to nie będzie trzeba wkładać za każdym razem płyty do napędu by odpalić grę?
    I jeszcze jedno
    Czy do gry online potrzebny jest jakiś kod? Znajduje się on z każdą zakupioną grą?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ogonek97

ogonek97 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żory
    Gdy nagrasz grę na dysk to i tak potrzebujesz płyty do weryfikacji. Gdy nagrasz grę na dysk to nie będzie czytać tej gry z płyty tylko z dysku i jest to przydatne gdy płytę masz porysowaną...
    A co do drugiego pytania nie jestem pewien ale chyba nie trzeba mieć żadnego kodu ale jest duże ryzyko że dostaniesz bana za granie na piratach i przerobioną konsole, dlatego ja nie gra na live ;D

4. noq

noq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok dzięki.
    Nie mam zamiaru przerabiać konsoli. Chce kupić xBoxa Slim 250GB i grać na oryginalnych grach, zależy mi na grze w multiplayer.

5. Realmadrid

Realmadrid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kod jest potrzebny do ostatnich gier EA. Jeśli kupujesz gry z tzw. wolnego obiegu, czyli po prostu grę używaną (Fifa 11, NFS: Hot Pursuit) to musisz jeszcze zakupić kod do gry multi. Jeśli jest to gra nowa to kod masz w pudełku z grą.

By grać multi potrzebny jest Ci też Xbox Live Gold, możliwość zakupienia kodu na allegro (jeśli zależy Ci na grze multi to chyba najlepiej 12 miesięcy).

Wczytywanie...

Poleć forum