1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zgrywanie klucza z napedu!!!!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez aditka19, Luty 17, 2009.

1. aditka19

aditka19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niedawno "uwalił" mi sie naped Hitachi LG wiec kupiłem nowy liteon, lecz po podlaczeniu do konsolki wywala mi taki oto napis " o play this disc, put it in an Xbox 360 console". przeczytałem pare tutków na sposób podmiany lecz nadal niemam pojęcia jak sie za to zabrac.(jak podłączyc naped do kompa aby dało sie z niego zgrac klucz) wiec jesli ktos mógłby wytłumaczyc krok po kroku jak to zrobic byłbym wdzieczny:rolleyes: oczywiscie jesli da sie to zrobic w domowy sposób nie narażając napędu na uszkodzenie. a może jest jakis inny sposób na włożenie do konsoli napedu Lite-on tak aby dało sie odpalic jakakolwiek grę (mówie oczywiście o oryginalnych grach)

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. aditka19

aditka19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czytałem ten tutorial, lecz niewiem tylko jak zgrac klucz ze starego napedu i jak podłaczyc naped do komputera

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    W necie jest dużo poradników, jak znajdę trochę czasu to sam napisze co i jak, a do tego czasu musisz skorzystać z zewnętrznych źródeł.

Wczytywanie...

Poleć forum