1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zgrywanie KOPI gier Xbox 360 na komputer

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rastafarithc, Listopad 14, 2013.

1. rastafarithc

rastafarithc Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, tak jak w temacie szukam sposobu na zgranie KOPI gier Xbox 360, znalazłem jedynie instrukcje do tego jak zgrywać ORYGINALNE gry a mi chodzi o ich KOPIE (konkretnie o gry nagrywane zwykłą nagrywarką jeszcze na lt 1.9 itp) :) czy ktoś może odesłać mnie do odpowiedniego tematu ? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. siwylol3

siwylol3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie wykupiłem kod na xbox live i załączam grę Battlefield Bad Company 2 i wciska szybka gra i wyskakuje mi umowa licencyjna użytkownika biorę akceptuję i podaje e-mila i hasło i wyskakuje mi "Twój profil gracza nie ma uprawnień do korzystania z tej funkcji usługi cbox live" co mam dalej zrobić ??

Wczytywanie...

Poleć forum