1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zgrywanie na dysk prawie nic nie daje!!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Numenor, Listopad 19, 2008.

1. Numenor

Numenor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nowego dasha ktory umozliwia zgrywanie gier na dysk. Mam przerobiona konsole benq x12. Daje tylko to ze xbox360 po nagraniu gry na dysk chodzi cicho bo gry sie nie kreca. Nagralem na dysk wiec far cry 2 i skate. W far cry 2 orawie zadnej poprawy, no moze loadingi troche krotsze, ale jak doczytywalo tekstury tak doczytuje ( oczywiscie nie tak masowo jak w gta4), w skate tez czasami wczytaja sie bardzo odlegle budynki czy ludzie. Czy u was tez tak jest?? To prawie nic nie daje!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Zgrywanie na dysk prawie nic nie daje!!!

Konsola ma tylko 512MB na tekstury i całą resztę.

W far crayu 2 specjalnie zastosowano niską jakość tekstury w oddali a lepszą z bliska. Zmienia się to dynamicznie w zależności od obiektów w danym planie aby konsola dawała sobie rade z wyświetlaniem odpowiedniej prędkości klatek animacji.

Ja osobiście powiem że nigdy nie miałem problemów z teksturami czy to z DVD BENQ czy z dysku twardego.
    Oczywiście z dysku wczytywanie gry to bajka.

4. Numenor

Numenor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Bo mam far cry 2 na dysku i w miare jak ide to sie wczytuja jakby takie lepsze i dokladniejsze tekstury trawy. W skate to prawie nic sie nie doczytuje tylko bardzo dalekie budynki albo ludzie jak daleko chodza. Czyli to jest narmalne ,ze jak w miare jak idziesz to sie doczytuja dopracowane tekstury trawy? Dzieje sie tak glownie w dżunglach, gdzie jest duzo trawy bo na sawannacg jest ok. Wy tez tak macie?

5. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

A jak chodzi Gta IV z dyku twardego? Czy coś się wczytuje czy wszystko śmiga jak należy?

6. Bombel5

Bombel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

czasami się wczytuja modele takie jak np.pachołki na naprawach ale to najczęściej jak zasówasz 320km\h i konsola nie ma czasu na wczytanie :p

7. ukaz

ukaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TARNÓW

Byłem dzisiaj doinformować się na temat XBOX 360 Uu gościa co przerabia konsole i powiedział mi że problem z teksturami występuje tylko w modelach gdzie napęd DVD to BENQ i aby to naprawić to najlepiej wymienić napęd.PODOBNO a co dalej to nie wiem.

8. raforza

raforza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Owszem występuje ale podczas grania bezpośrednio z płyty. Natomiast po zgraniu na HDD problem powinien zniknąć. Wczoraj grałem w GTA z HDD i faktycznie tekstury doczytywały sie beznadziejnie. Dzisiaj wykonam ten sam trik co wcześniej, grajac z DVD. Po prostu zrobię defragmentację i zobaczymy czy to pomoże

9. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka

TO NIE JEST DEFRAGMENTACJA! Ludzie, kombinacja przycisków X, X, LB, RB, X, X służy do usuwania aktualizacji gier pobranych przez xbox live i USUNIĘCIA plików tymczasowych, a nie żadnej defragmentacji.

10. lukmaj

lukmaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja gram teraz w BioShocka i loadingi sa przynajmniej 2x szybsze gdy gra jest na HDD niz z plyty na napedzie Benq 12x.

Wczytywanie...

Poleć forum