1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zgrywanie na HDD zdjęć, filmów, muzyki etc...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Szlachtus, Listopad 25, 2008.

1. Szlachtus

Szlachtus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wiele już forów przeszukałem i konkretnej odpowiedzi nie otrzymałem, zatem pytam, czy można zgrać chociaż zdjęcia na HDD naszego x'a? specjalnie kupiłem wersję ELITE z dyskiem 120gb, aby móc zgrywać nie tylko gry za pomocą naszego nowego dashboardu, ale także z myślą o zgraniu chociażby zdjęć z aparatu itp., bo jednak takie ciągłe podłączanie czy to pendrive'a czy aparatu męczy niemiłosiernie...xbox jest przecież kombajnem multimedialnym , i sam microsoft w opisie swojej konsoli pisze o zgrywaniu na dysk muzyki, zdjęć etc. także zastanawiam się czy to jakaś niesmaczna bójda, czy ja po prostu czegoś nie potrafię? podłączam aparat ze zdjęcami, fajnie można przeglądać, ekstra jest pokaz slajdów, ale opcji zgrania danych nie widać...nie wiem co to za problem...to akurat nie ma związku moim zdaniem z żadnym piractwem czy coś, aby nie dali opcji zgrywania...jest to bardzo zastanawiające...wychodzę coraz bardziej z założenia że dostaliśmy konsolę po prostu do grania (owszem można słuchać mp3 ale mowy o innych formatach nie ma, czy przeglądać zdjęcia...) i oglądania filmów DVD...po co w takim razie jakieś ściemy o zgrywaniu różnych rzeczy na dysk? Proszę o jakieś zrozumiałe dla mnie wyjaśnienie...z góry dziękuję za info.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Saju

Saju Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli chodzi o muzykę to można zgrać tylko format audio.

4. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    mp3 nie da rady??

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    a wez zacytuj gdzie to MS sie chwali ze muzyke i zdjecia mozesz zgrywac na dysk???

Wczytywanie...

Poleć forum