Zgrywanie na HDD zdjęć, filmów, muzyki etc...

Szlachtus

Świeżak
Świeżak
Witam wiele już forów przeszukałem i konkretnej odpowiedzi nie otrzymałem, zatem pytam, czy można zgrać chociaż zdjęcia na HDD naszego x'a? specjalnie kupiłem wersję ELITE z dyskiem 120gb, aby móc zgrywać nie tylko gry za pomocą naszego nowego dashboardu, ale także z myślą o zgraniu chociażby zdjęć z aparatu itp., bo jednak takie ciągłe podłączanie czy to pendrive'a czy aparatu męczy niemiłosiernie...xbox jest przecież kombajnem multimedialnym , i sam microsoft w opisie swojej konsoli pisze o zgrywaniu na dysk muzyki, zdjęć etc. także zastanawiam się czy to jakaś niesmaczna bójda, czy ja po prostu czegoś nie potrafię? podłączam aparat ze zdjęcami, fajnie można przeglądać, ekstra jest pokaz slajdów, ale opcji zgrania danych nie widać...nie wiem co to za problem...to akurat nie ma związku moim zdaniem z żadnym piractwem czy coś, aby nie dali opcji zgrywania...jest to bardzo zastanawiające...wychodzę coraz bardziej z założenia że dostaliśmy konsolę po prostu do grania (owszem można słuchać mp3 ale mowy o innych formatach nie ma, czy przeglądać zdjęcia...) i oglądania filmów DVD...po co w takim razie jakieś ściemy o zgrywaniu różnych rzeczy na dysk? Proszę o jakieś zrozumiałe dla mnie wyjaśnienie...z góry dziękuję za info.

Pozdrawiam
 

Saju

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o muzykę to można zgrać tylko format audio.
 

emil 92

Użytkownik
Użytkownik
mp3 nie da rady??
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
a wez zacytuj gdzie to MS sie chwali ze muzyke i zdjecia mozesz zgrywac na dysk???
 

Do góry Bottom