1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zgrywanie obrazow z plyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez msx, Grudzień 30, 2011.

1. msx

msx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam ponownie
    jak naped poszedl do naprawy to jest okazja nagrac pare plyt i moje pytanie jest takie
    kupilem taki naped dzisiaj
    LiteOn IHAS124-19 Rev B 24x DVD±R, 8x DVD±DL, DVD+RW x8/-RW x6, DVD-RAM x12, SATA, Black, OEM
    i moje pytanie jest takie co musze zrobic zeby moc nagrywac plytki na nim, czy musze wgrywac do niego jakies firmware czy nie jest ono mi juz potrzebne?
    mam kilka plytek od kolegi z grami i chcialbym sobie zgrac od niego i nagrac na plytki czy da sie takie cos zrobic czy musze na nowo sciagac gry
    jesli nie ma problemu to jakim programem to robic imburn czy clonedvd? ktory bedzie lepszy do aone,intenso lub verbatim
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. kingsjarek

kingsjarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    http://xboxforum.pl/firmware-napedo...has-524b-i-ihas-224b-na-ihas-624b-105961.html
    http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/...rzerobki-ixtreme-lite-touch-3-0-a-115309.html

4. msx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie zrozumiales mnie ja nie potrzebuje robic sobie lepszej nagrywarki wystarczy mi taki model jak ten chce tylko przegrac sobie plytki od kumpla , chyba ze na tym modelu sie nie da dlatego trzeba przerobic?

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Można zgrać obraz z płyt np.w ImgBurn, opcja: create image file from disc/wybierasz napęd/wybierasz miejsce zapisu obrazu

6. kingsjarek

kingsjarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8

a czy ta nagrywarka ma wgrany LTmax

7. msx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  8. msx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzieki za pomoc zgralem obraz na dysk i pozniej go nagralem ale po nagraniu 100% plyta wyszla i zaraz sie schowala i dalej cos nagrywa pisze na dole verifying sectors
    tak musi byc ?
    pozdrawiam

a zauwazylem ze w programie jest ustawione veryfikacja ale jest jeszcze test mode ale nie zaznaczone trzeba moze zaznaczyc?

9. wygrana2324

wygrana2324 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Ja tez tak miałem że mi się chowała ja zawsze przerywałem instalacje gra działała, ale niedawno zacząłem używać clonecd i jest ok. Clonecd mi bardziej przypadł do gustu i przy nim zostaje.

10. msx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    teraz juz chyba ma bo zrobilem wedlug tego poradnika http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-burner-max-fw-mediacodespeededit-106345.html

Wczytywanie...

Poleć forum