1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zgrywanie obrazu gry z płyty na dysk-img burn

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Wassyl, Luty 23, 2012.

1. Wassyl

Wassyl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, mam pytanie do tych, którzy zgrywali obraz z płyty na dysk, przykładowo programem ImgBurn. Otóż próbowałem takiego bajeru z Gowem 3 oraz Battlefieldem 3. Daje niską prędkość i czekam do 100 % Problem w tym że plik dvd wygląda tak:MEDIA DESCRIPTOR a potem jakies chińskie znaczki, co dziwne plik ma aż 8 kilo. Pytam ponieważ płyta z battlefieldem 3 nie jest moja i chciałbym ją zgrać ale nie chce tracić płyty przy zgrywaniu na 2 płyte. Gowa miałem już ściągniętego i zrobiłem to samo.Plik dvd równie był dziwny, a wielkości obrazów różne ;/ No i chciałbym wiedzieć czy mimo tego moge śmiało nagrywać nie zwracając uwagi na pliki zgrane z płyty na dysk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    zgraj do iso, przepuśc obraz przez abgx i on stworzy ci poprawny plik dvd

4. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Do tworzenia pliku iso polecam program XBC - on jedyny robi dokładny obraz iso. No chyba że gry z XDG3 były wypalane zwykłą nagrywarką- one nie będą miały poprawnej wielkości

5. Wassyl

Wassyl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, były nagrywane zwykłą ponieważ Ihas 124b nie działa mi na mojej płycie głównej. Czyli mówisz ze zwykła nagrywarka źle zgra obraz z płyty?

6. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    tak będziesz miał tylko 97% obrazu iso tak jak wypaliłeś

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz jeszcze raz ściągnąć obraz z internetu, bo ten wyciągnięty z płyty się nie nadaje.

Wczytywanie...

Poleć forum