1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zgrywanie oryginalnej gry z Xbox 360 na dysk PC -=Pomoc=-

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez DJDIDO88, Listopad 30, 2010.

1. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Witam!
    Tak jak w temacie potrzebuję jakiegoś dobrego poradnika do zgrywania oryginalnej gry z Xboxa 360 na dysk PC zachowując oryginalność obrazu (ssv 2/AP 2.5), aby można było odpalić na LT+.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Spyker

Spyker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kiedyś, aby zgrać oryginała trzeba było posiadać jeden z bodajże czterech napędów samsunga z wgranym firmware Kreon. Teraz skoro wyszło AP może trzeba innej metody, ale moge się mylić.

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    no właśnie tylko jakiej? Bo szukam i nie mogę znaleźć. Metoda Kreon Drive odpada bo już nie produkują takich napędów tylko nagrywarki. A może ma ktoś poradnik ze wszystkimi fotkami jak zrobić to za pomocą zwykłej nagrywarki DVD

5. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Na dzień dzisiejszy to nie możliwe. TeamJungle nie opublikował oficjalnego rozwiązania. To wszystko jest jeszcze w fazie testów.

6. pepe8.8

pepe8.8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nagrywarką nie zgrasz żadnych peczy video.iso Pfi dmi ss nie mówiąc już o AP25

7. szmudzia

szmudzia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , ja mam podobne pytanie ale dotyczy ono kopi gier a nie oryginałów.
    Jak zgrać nagraną już na płytę grę na dysk PC?? Przeszukałem wiele tematów i wydaje mi się ze ten byłby odpowiedni do napisania tego posta.
    próbowałem zrobic tak jak jest tutaj: http://xboxforum.pl/iso-f31/sprawdzanie-obrazu-iso-stealth-za-pomoca-abgx360-v1-0-2-a-6365.html ale kiedy juz sprawdzanie się skończy to nigdzie nie powstaje plik iso o ile ma powstać ale z tego co zrozumiałem to raczej ma. A chodzi mi dokładnie o gta4 i robiłem wszystko zgodnie z podaną wyżej instrukcją czyli :
    1.pobrałem i skonfigurowałem abgx360 tak jak tam jest pokazane i pobrałem wszystkie pliki video i rozpakowałem do StealthFiles
    2.włożyłem płytę do napędu (który obsługuje płyty dual layer)
    3.w tamtym tourialu pisało "aby sprawdzić nagraną już grę na płytę w "Input" należy wybrać "DVD Drive"" a mi zamiast "DVD Drive" pisze Burned DVD
    4.nie miałem wyboru i klikłem Burned DVD i program sam znalazł napęd z płytą
    5.potem launch
    6.sprawdzanie minęło i wszystko pięknie na zielono ale w folderze Images nic nie ma
    Robię coś źle ?? Czy ten obraz ma w ogóle powstac ?? I jak to w końcu zrobić ?? Liczę na szybką odpowiedź POZDRAWIAM

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    co ma sprawdzanie kpoi za pomocą abgxa to zgrywania obrazu?

9. szmudzia

szmudzia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niewiem... I dlatego zadaje pytanie jak zgrac gre z plytki spowrotem do iso??

Wczytywanie...

Poleć forum