1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zgrywanie płyty na dysk xa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez danonxPL, Styczeń 7, 2011.

1. danonxPL

danonxPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Już nie wiem co robić, więc piszę tutaj, a jestem strasznie sfrustrowany! Chciałem po prostu zgrać muzykę/przyśpiewki z płyty na dysk xboxa, żeby wgrać to potem do FIFY 11. Nagrałem już z 10 płyt wszystkimi możliwymi sposobami, a ta ***** konsola ciągle nie chce mi zgrać płyty!!! Odtwarza wszystkie utwory jak należy, a opcja "zgraj płytę" jest NIEAKTYWNA! Czy ktokolwiek wie o co może chodzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xamper8

Xamper8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem czy taka opcja ze zgrywaniem muzyki do gry istnieje. Tak samo w GTA 4 na PC zdjęcia z telefonu się zapisywały a na Xboxa nie.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nagrywasz jako plyty audio?

5. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a próbowałeś z pendrive

6. danonxPL

danonxPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    próbowałem z pendrive'a; i tak - nagrywałem płyty audio - na youtube oglądałem dokładne filmiki jak to zrobić... myślę że to coś z zabezpieczeniami, ale co to może być nie wiem... na pewno można zgrywać muzykę i przyśpiewki do gry - nawet jest taki achievement do odblokowania, więc można

Wczytywanie...

Poleć forum