1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zgubiłem Gwarancje

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez M4teuszpl, Grudzień 7, 2010.

1. M4teuszpl

M4teuszpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie kupiłem Konsole na raty w Vobisie ale pech chciał ze zgubiłem kartę GW i nie mam jej , mam za to umowe kredytowa na ktorej widnieje Data kupna XBoxa itp

Czy Jest jaka kolwiek mozliwosc otrzymania karty GW nowej albo chociaż uznania Gw na podstawie Umowy kredytowej

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Po co ci karta gwarancyjna?
    Jedyne co robi sklep to wysyła konsole do MS, co równie dobrze możesz ty zrobić.

4. M4teuszpl

M4teuszpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale jak nie mam , ani dowodu zakupy anie niczego to jak im to wysle , skad oni wiedza ze moja konsola ma GW

Dodam ze mam slima który ma 3 tyg

Data to 2010-08-10 ( rozumiem ze to wrzesień czy listopad )

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jak ci się coś rozpierdzieli to dzwoń do MS, oni i tak nie chcą gwarki, pytają jedynie o numer seryjny

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Bez dowodu zakupu czy karty gwarancyjnej masz rok gwarancji m$ od daty produkcji konsoli czyli 2010-08-10.
    Dzwonisz na infolinię m$ lub rejestrujesz konsolę na ich stronce i możesz zobaczyć do kiedy masz gwarancję, wystarczy podać nr seryjny konsoli.
    A szczerze mówiąc to nie widziałem karty gwarancyjnej x360 a miałem ich kilka :p

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja nawet nie wiedziałem że do xbox 360 jest karta gwarancyjna u MS kartą gwarancyjną jest nr seryjny tylko że bez dowodu masz od daty produkcji gwarancję a z dowodem zakupu od daty zakupu , a umowa kredytowa powinna styknąć jako dowód zakupu.

8. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Umowa kredytowa wystarczy o ile jest na niej numer seryjny konsoli - co powinno być jak nie to jest ona ważna, ale mogą być problemy z uznaniem w MS, jednak w sklepie w którym brałeś konsole muszą ją CI przyjąć i nie mogą robić problemów - czy to będziesz oddawał na gwarancję producenta czy też niezgodność z umową. Taka umowa jest dowodem zakupu.

Swoją drogą dowodem zakupu może być nawet wyciąg z karty kredytowej czy debetowej :p Takie mamy prawo

9. ciacin9

ciacin9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojnicz
    Ja zgubiłem tak paragon za kinecta . poszedłem do MM powiedziałem kiedy co w jakiej cenie kopiłem i po 3 dniach dostałem duplikat paragonu. Idź do nich, tobie też powinni wydać.

10. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    2010-08-10 to 10. sierpnia. nie wrzesnia, ani listopada :)

11. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    jezeli masz papiery od kredytu to idz do sklepu i wydadza ci duplikat paragonu.Sam tak robilem jak zgubilem paragon na TV:)

12. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    jak nie masz swistku to gwarancje masz liczoną od daty produkcji konsoli- rrod 3 lata inne problemy 2 lata

Wczytywanie...

Poleć forum