1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zgubiony online pass

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jacenty5620, Luty 15, 2013.

1. jacenty5620

jacenty5620 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety zgubiłem online pass'a do gry fifa 12 na xbox'a. Chciałem w końcu pograć online a ulotka z kodem gdzieś zaginęła albo komuś przeszkadzała i poszła do kosza. Teraz nie wiem czy kupić nowy czy jakoś można go odzyskać, pisałem do EA ale coś odpowiedzi od nich nie ma.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Jak zgubiłeś kod to musisz kupić nowy... EA nie uwierzy Ci że zgubiłeś kod, bo tak może napisać każdy :)

1 osoba to lubi.
  4. jacenty5620

jacenty5620 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale lipa. Jak dla mnie to bzdurna akcja jest. Jedno jest pewne, następnym razem ulotka wędruje od razu do pudełka żeby czasem nie zginęła ;D

Wczytywanie...

Poleć forum