1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zielone diody - przypadek czy problem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mombik, Sierpień 25, 2013.

1. Mombik

Mombik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam konsolke phat premium 2006 rok. Konsola dziala, nie byla nigdy naprawiana, co jest dosyc niespotykane :) Ostatnio pojawil sie problem, ze podczas uzytkowania konsolki, pad potrafi stracic zasieg, a dwie gorne diody konsoli mrugaja naprzemiennie. Czasami, moge przywrocic pada i uzytkowac normalnie, a czasami konsola totalnie sie zawiesza i musze ja zrestartowac, aby normalnie grac. Jest to dosyc uciazliwe, zwlaszcza w grze przez internet. Co oznaczaja te diody, i co moze byc problemem?

Z gory dziekuje za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Na początek podmiana Modułu RF, jeśli podmiana nie przyniesie efektu raczej mostek SB siada.
    Dodam że moduły RF na allegro widziałem ostatnio po 3.50-5zł + wysyłka, myślę że jest to jeszcze do ogarnięcia przez nie zaawansowaną osobę w kwestii wiedzy konsol. Reballing/wymiana SB to już sprawa do speców z Stacją BGA, tylko zdaje mi się że masz Xenona (bez hdmi) więc grzebanie SB to troche mina która może podczas wymiany/reballingu wybuchnąć... Mowa o padnięciu GPU

Wyciapane z SGS+ i9001 za pomocą Tapatalk4

4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Ja bym stawiał na moduł RF z nimi tak jest w moim jasperze tez coś z nim nie tak bo gram nagle gasną diody pada niby nie wykrywa a dalej gram ;/

5. matt011

matt011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jesli chcesz mam Modul RF i mogencibgo sprzedac za 15 zl :) Tez mialem kiedys ten problem i wymienilem modul i smigalo ;-)

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

6. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    u mnie są jaja że gasną diody 1,2,3,4 kiedy gram raz na jakiś czas :D

Wczytywanie...

Poleć forum