Zielone kropki na monitorze a białe na telewizorze

PoIse

Banned
Witam
Dziś podłączyłem xboxa do telewizora i gdy daję jakość 720p lub wyżej robią się białe kropki w niektórych punktach ,lecz gdy dam 480p wszytsko działa wyśmienicie na monitorze to w ogóle podłączam xboxa kablem dvi-hdmi to miga obraz czarny i zielone kropki są.Xboxa podlaczony do telewizora jest kablem hdmi.
Pozdrawiam oraz Prosze o pomoc

Proszę o szybką pomoc dopiero co dostałem konsolę w prezencie (Jasper Arcade) (uzywana)

//No to dostaniesz jeszcze prezent od moderacji w postaci Warna za pisanie post pod postem
~z0nk31
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Zielone kropki na monitorze a białe na telewizorze

Sprawdz inny przewod hdmi

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

PoIse

Banned
Sprawdzałem ,ale wczoraj było dobrze wszytsko przeważnie zależy mi na telewizorze lecz gdy włącze tam 720p lub 1080i i przejade parę zakładek w lewo lub prawo to mi zaczynają robić np. na czarnym kolorze takie białe kropki. przeważnie tylko na czarny.Da się jakoś przywrócić ustawienia fabryczne bo wczoraj na niewidoku na wyłączonym monitorez grzebałem w opcjach i może coś nagrzebałem.Proszę o pomoc chyba są tu eksperci od tego.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Zielone kropki na monitorze a białe na telewizorze

Walnieta plyta glowna

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

majster323

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli konsola normalnie pracuje i nie zawiesza się to podejrzewałbym RAM, albo zimny lut na trasie (pod układami) GPU--RAM. To drugie bardziej prawdopodobne.
 

PoIse

Banned
Konsola wszytsko działa tylko czemu tylko na 720p mi tak sniezy paroma kropkami?
 

PoIse

Banned
Pomoże ktoś?
 

PoIse

Banned
Dobra kropki znikły myślę że to od wejścia od telewizora a monitor pewnie się tak robi ponieważ mam przejściowkę może nie jest kompatybilna lub coś.Kupie do monitora kabel VGA za 30zł i będzie git tak myślę co wy myślicie?
 

Do góry Bottom