1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zielony ekran benq w1070

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomio, Grudzień 31, 2013.

1. tomio

tomio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem z wyświetlaniem obrazu na projektorze benq w1070. Podłączony xbox przez hdmi. Wyświetlany jest zielony obraz. Próbowałem na trzech kablach. Obraz z dekodera nc+, laptopa, blu ray wyświetlany jest normalnie. Xbox na tv przez hdmi wyświetlany jest normalnie.
    Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne dla wyświetlacza ( odznacz wykryj ustawienia ).

4. tomio

tomio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nic to nie daje
    Podłączyłem innego xbox360 od znajomego i wszystko jest ok. czyli wina nie leży w projektorze czy kablu.

5. nitros5

nitros5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoszczowa
    podłącz xboxa do telewizora / monitora i ustaw rozdzielczość na minimum. I podłącz wtedy do projektora. I jak będziesz miał obraz to baw się jaką największą możesz rozdzielczość ustawić

6. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Skoro na innej konsoli jest to ok to raczej kłopot leży po stronie konsoli a nie kabli i projektora, chyba że ja nie rozumiem cytowanej wypowiedzi...

Wczytywanie...

Poleć forum