1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zielony kupuje swoją pierwszą konsole.

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Escaper, Sierpień 12, 2014.

1. Escaper

Escaper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim - tak jak w tytule jestem zielony w temacie konsol, kiedyś grywałem na PS1/PS2 ale nic poza tym.
    Otóż szukam X360 do sporadycznego grania w Forze czy też GTA V do 500-600ZŁ (może być używana).
    Chciałbym podczepiać sobie konsolkę do monitora w razie gdyby mi się znudziło pogrywanie na komputerze, czytałem że jest wiele edycji X360 i którą możecie mi z czystym sumieniem polecić? Jak w ogóle wypadają gry na konsolce? Wyglądają dobrze czy raczej beznadziejnie? Monitor ma 22 cale więc rozciągać obrazu nie będzie, jestem ciekaw jak wyglądają gry na żywo a niestety nie dysponuje taką opcją, więc fajnie by było jakby ktoś podrzucił jakiegoś screena który odwzorowywał by wygląd gry na X360. Kinecta nie potrzebuje, pada mam swojego. Warto w ogóle to kupić? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kup Xbox 360 slim..

Poszukaj na YT w hd gameplay'ów z gier...

4. Escaper

Escaper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Youtube niestety przy wrzucaniu filmu zmienia nieco jakość filmu i dlatego screeny są dla mnie wiarygodne.

5. dagamo

dagamo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Moim zdaniem jeśli chcesz konsolę żeby sporadycznie pograć, kinect nie jest potrzebny to polecam grubasa na płycie jasper. jest to wersja tańsza od slimki a płyta jasper jest praktycznie bezawaryjna.
    Więc skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.

Mam taką konsolę aktualnie na sprzedaż z przeróbką RGH robioną przez DEXTERa z tego forum (tej osoby nie trzeba reklamować, ful profeska).

http://xboxforum.pl/sprzedam-46/xbo...nm-hdmi-tak-zasilanie-175w-rgh-120-gb-199641/

Dzięki RGH będziesz mógł uruchamiać gry bez potrzeba szastania płytami, będziesz mógł wrzucać nowe auta do forzy w postaci DLC. Jakbyś się zdecydował kiedyś na kupno kinceta to do konsoli dodaję zasilacz do niego (slimki go nie potrzebują bo mają odpowiednie wejście, fat wymaga zasilacza i wszystko śmiga ok).

Co do grafiki to różnie bywa, forza moim zdaniem jest piękna ale np. fifa14 bardziej mi podoba na kompie. Koniec końców chodzi bardziej o grywalność :)

W razie pytań służę pomocą.

6. Escaper

Escaper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @dagamo dzięki za odpowiedź, konsole będę dopiero kupować za miesiąc lub dwa więc raczej w tym czasie znajdziesz kupca. Tak, kinecta od razu odrzuciłem bo mi nie potrzebny, to ma być taka konsolka do niedzielnego grania.
    Właśnie, nie jestem w temacie, wiem że są dwie modyfikacje konsoli RGH lub LT, nie ogarniam czym to się różni i z tego co wiem to w RGH nie działa multi, ale mogę się mylić. Co ze Stingray'em?

Wczytywanie...

Poleć forum