1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zima dotrze nawet do Battlefield 3?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez gołąb1962, Grudzień 25, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Battlefield 3 oferuje nam tereny pustynne, przemysłowe, podmiejskie czy nawet wyspy. Do tego wszystkiego brakuje już chyba tylko jednego - śnieżnych lokacji. Jak się okazuje, także i to ujrzymy wraz z nowym DLC. [​IMG]
    Śnieżne tereny były jednym z ciekawszych elementów w Battlefield: Bad Company 2. To właśnie dlatego spora częśc fanów zastanawia się czy podobne miejscówki pojawią się w DLC do Battlefield 3. Pytań w tej kwestii przybyło naprawdę dużo, więc z odpowiedzią przychodzi samo DICE, które jasno określiło, że to bardzo możliwe. Studio już jakiś czas temu zapowiedziało, że dodatek Back to Karkand nie będzie jedynym DLC. W takim razie przy kolejnym zestawie nowych map możemy się spodziewać zimowego pola walki. Swoją drogą, silnik Frostbite 2 może zaoferować całkiem niezłe wrażenia płynące ze starć w mroźnej atmosferze.
    Czy chcielibyście aby kolejne DLC do gry przyniosło nam zimę?

źródło: ppe.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. dotykam sie

dotykam sie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chce aby kolejne DLC przyniosło nam możliwość grania w 64 osoby na serwerze..

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Też mi to wpadło do głowy, jak śniegu za oknem nie ma to niech chociaż będzie na polu bitwy... a nawet tu go nie ma. Jak mają dać DLC z 4 mapkami za 50zł to podziękuję, zwłaszcza że te mapy zimowe zrobiliby pewnie na wiosnę...

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To kup sobie na PC.

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    trzeba uwżać teraz na tych fanoboji z PC

a co do tematu lepsza ta zima niż zremasterowane mapy w codz-ie za 1200msp,czyste zdzierstwo !!!

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Lawiny w nowym NFSie fajnie wyglądają, więc i w Bf3 by się fajnie takie mapki prezentowały, ale jak cena będzie przesadzona to raczej się nie skuszę.

8. piotruczelli10

piotruczelli10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Mapka z zimą brzmi całkiem nieżle napewno się skuszę...

9. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Czy tylko ja mysle ze DICE idzie w slad Activision i chce wydawac DLC jedno po drugim? :)

10. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Pewnie już są na płycie...

11. dotykam sie

dotykam sie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Rozumiem, że Tobie odpowiada w 100%, że dostaliśmy tak naprawdę demo Battlefielda 3..

12. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ma co narzekać zbytnio na naszego konsolowego bf-a bo było gadane od początku że gra jest robiona pod pc-ty ale i tak bawię się przednio na konsoli nawet nie myślę o kupnie na pc chociaż żal **** ściska szczególnie w trybie podboju kompletna cisza czasami ;d.
    Także mogliby chociaż o parę slotów podnieść czemu nie ;p

13. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Może ty dostałeś takiego BFa. Ja dostałem takiego samego BFa co pctowcy tylko z mniejszą ilością graczy. Jak dla ciebie to ąz taki problem że na twoim antycznym xboxie jeszcze ta gra działa to kup PC i problem z głowy. Ja się cieszę że na 7mio letnim sprzęcie mam jeszcze jakieś nowości...

14. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    fajnie by było, ale cos takiego jak (ZAMIECIE) gdzie nie widac wroga na 10 m!! Tego brakuje!!

15. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mi również się gra przednio na konsoli,ale rzeczywiście w podboju czasami cisza,bo jak jest te 24 osoby,powiedzmy 3 w helikopterach,3 w śmigłowcach przez cały mecz,+ jakieś mięsko armatnie dla nich,+ pojazdy,to piechurów zostaje jakieś 16,+ktoś snajpi,ktoś kampi,no i bywa różnie,Zależy od mapy i ludzi.Mimo to gra mi się o wiele lepiej niż w bc2,głównie lepiej się strzela,biega,można się czołgać(żołnierze tylko na klęczkach??WTF),i cała dynamika gry jest lepsza.I choć brakuje zniszczenia otoczenia(też zależy gdzie),to kudosy dla Dice,że gra się w to świetnie.Alem się rozpisał...Kurde,chociaż te 32 osóbki+bardziej zniszczalne mapy,i gra idealna,jak na konsolki 7 letnie.Wszystkiego mieć nie można,pecetowcy mają to,my exy i inne RDR...

16. michuplwlkp

michuplwlkp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Heh
    A ja powiem szczerze, że z miłą chęcią pogram w jakieś nowe mapki w multi BF3, ale żeby to nie było na zasadzie remasterowania map z poprzednich części gry i oferowania ich za kupę m$p ;)

17. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    Ludzie, dajcie spokój z tym remasterowaniem map za kupę kasy, to TYLKO w COD takie numery!
    Masz człowieku Karkand za 1200 tak? a co w karkandzie? a co masz za 1200 w dodatku do COD?

po co takie bzdury piszecie? Polityka DICE jest inna niż Acti.

a przedmówca który napisał, że pewnie już jest to na płycie to niech się zdrowo p i e r do ln nie w łeb, bo z tego co wiem to płytki z grami na X to DL czyli 8,5 GB + tekstury na następnej i singiel bodajże. Karkand ważył 2GB - nie wiedziałem, że płytki do X mają pojemność 10,5GB ot nowość, a jeszcze lepsze jest to, że sciągałem 2GB NICZEGO z marketu, to dopiero wiadomość, a pewnie to wszystko już jest na płycie.

jak macie pisać takie głupoty, to lepiej naciśnijcie sobie kwadracik lub prostokącik z X w prawym górnym rogu okienka z przeglądarką.

do tematu, od samej premiery czekam na te zimowe mapki :) na pewno będą.

18. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Widzisz... Tobie odpowiada taka grafika, a jemu na przykład nie. Aha i jeszcze może powiesz że grasz w drużynie xboxów na pecetowców?

PS-Nie rozumiem battlefieldofanów. Jak Dice wydaje dlc to jest "Super, wooow, ekstra" a jak konkurencja to "buu ale żal" :D

19. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A teraz człowieku wytłumacz mi dokładnie w punktach, jak Oni niby mieli zrobić BF3 na konsolach multiplayer na 64 osoby? Konsole mają 6 lat! Nie wiem czy grałeś już na konsolach w to, ale nawet przy tych 24 osobach potrafi być niezły rozpierd*l, a co najważniejsze - Nie ma spadków FPS.

20. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    dla mnie bomba, mogą dać w kolejnym DLC mapki w zimie. Ale jak by dali jeszcze coś z Vietnamu to też bym się nie pogniewał :)

21. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    hmm jeszcze żadnego DLC nie zakupiłem,ale czaje sie na Powrót do Karkand jeśli bedzie w porzadku to może i ten zakupie :D
    Jeśli o Coda chodzi to tępe niegrywalne mapy będa rownież modne w MW3

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum