1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zła naprawa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez psparkers, Grudzień 9, 2010.

1. psparkers

psparkers Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio oddałem do naprawy i przeróbki x-boxa. Dostałem grę CoD:BO. Po 30 minutach grania musiałem skończyć. Następnego dnia po 1 min. grania wywaliło mi RROD-a. Taki sam jak przed naprawą. Czy po oddaniu do ponownej naprawy (za darmo) będzie tak samo?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1653
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nikt ci nie da gwarancji na to że po 2 min - 1 miesiącu (taki okres przypuszczalny) grania nie wystąpi rrod.. (wiadomo ci którzy naprawiają dają gwarancję na jakiś tam czas). No ale jak mówię nie wiadomo czy w przyszłości ci nie wyskoczy znów.
    (Jak to się mówi nic nie ma na wieczność).

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    A powinni dawać gwarancje i to conajmniej na rok. Po prawdziwym reballing'u konsola powinna działać znacznie dłużej , lecz niestety większość servisów tylko wygrzeje CPU , bądz GPU i działa jakiś czas . Dają miesiąc gwarancji i tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum