1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Źle działające przyciski

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaka2233, Luty 11, 2011.

1. kaka2233

kaka2233 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, szukałem w wyszukiwarce i nic nie znalazłem, gram na padzie bezprzewodowym na komputerze od X360. O co mi chodzi, chodzi o to, że Przycisk R i L działa jak BACK i START, przyciski START i BACK działają jak RT i LT a z kolei przyciski RT i LT działają jak prawa gałka, która odpowiada za tricki w FIFIE 11, głównie w to gram na padzie. Sprawdzałem w ustawieniach gry, zmieniałem je i dalej nie działa. Dodam, że na systemie z Win7 działa wszystko dobrze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. van_bombel

van_bombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Masz dobre sterowniki? Może windows widzi tego pada jako jakiegoś standardowego i stąd problem? jest możliwość konfiguracji przycisow spod Windowsa?

4. kaka2233

kaka2233 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam najnowsze sterowniki, windows widzi pada jako pada od Xboxa, mógłby ktoś przesłać swoją konfigurację FIFY 11 na PC?

5. kaka2233

kaka2233 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    YouTube - wid zrobiłem coś takiego, mam nadzieję, że się połapiecie.

Wczytywanie...

Poleć forum