1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Złe działanie dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LitheRain90, Styczeń 13, 2015.

1. LitheRain90

LitheRain90 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niedawno do konsoli dokupiłem dysk 1000gb i sformatowałem go co mi dało 32 gb zarezerwowanego miejsca dla konsoli. Jednak po zainstalowaniu dwóch płyt gry The Crew xbox nie chciał wczytać mi niektórych opcji w grze jak włączanie mini mapy czy następnej misji.. I niestety nwm co robić ? Kupić jakiś dysk specjalny do konsoli, czy na pendriva, czy może jakieś inne rozwiązanie... Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Konsola przerobiona? No najlepiej to mieć dysk wewnętrzny wtedy nie ma zadncyh problemów z odpaleniem jakiejkolwiek gry .

Wysłane z mojego HTC One max

4. LitheRain90

LitheRain90 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsolka nie przerobiona, a dysk podpinany przez USB. Wiesz może co zrobić by gra chociaż działała ?

Wczytywanie...

Poleć forum