1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

żle nagrała mi się płyta , nie jestem pewien w czym błąd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Aslos, Lipiec 4, 2011.

1. Aslos

Aslos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ściągnąłem grę halo reach przepuściłem ją przez abgx, program automatycznie dodał ap 2.5 wszystko było na zielono z tym że pominąłem game CRC, nagrałem imgburn wszystko robiłem jak zawsze (to już jest n-ta nagrana przeze mnie gra) nagrałem ją na płycie vakoss ale na płytach z tego samego źródła tej samej firmy nagrałem już 2 gry (chodzą bez problemu), włożyłem do xboxsa, normalnie słychać dźwięk odczytywania płyty czarny ekran i koniec dalej nie idzie konsola się zacina i muszę ją wyłączać przyciskiem, sprawdziłem płytę abgx tym razem nie pomijając game CRC i było ok do momentu a zresztą macie screena

Uploaded with ImageShack.us

Może mi wyjaśnić w czym błąd ? nie chciałbym niepotrzebnie ściągać jeszcze raz obrazu lub niepotrzebnie tracić kolejnej płyty

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jaką masz przeróbkę? Jeżeli 1.1 to nie zagrasz w tą grę. Abgx spatchował ap 2.5 na najnowszą przeróbkę 1.9.

A co do tego błędu, to masz napisane. Błąd odczytu płyty DVD, czyli wina kiczowatych płyt.

4. Aslos

Aslos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam lt 1.1 a nie mogę jakoś ręcznie spatchować tak żeby było na 1.1

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: