1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Źle nagrałem płytę??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez smyk99, Listopad 6, 2013.

1. smyk99

smyk99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    Witam!
    Nagrałem na verbatim-a zwykłą nagrywarką grę Call of Duty Black Ops 2 zgodnie z poradnikiem na forum. Włożyłem płytkę do X-sa, zrobiłem aktualizację i błąd:
    ,,Nieobsługiwana płyta". Dodam, że inne gry działają, więc nic szczególnego się nie stało. Podczas nagrywania nie było żadnych błędów, a grę przekonwertowałem z LT 3.0 na 2. Co jest przyczyną nie działania gry? Czy da się to jakoś naprawić przez ten mp3 fix? PROSZĘ O POMOC BO BAAAAAAAAAAAAARDZO CHCĘ MIEĆ TĄ GRĘ!!!! :)

@EDIT Wyczytałem na stronie z której pobrałem, że jakiś tam user wypalił to na zwykłej nagrywarce i mu działało więc możliwe, że to nie nagrywarka jest problemem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Możesz próbować z różnymi ustawieniami, ale wątpie żeby pomogło :p Grasz z płyt czy z dysku? Nagrywarka jest nowa czy juz wysłużona? Taki już jest xbox - strasznie wybredny :p Jedne gry działają, inne nie. Nawet ludzie którzy nagrywaja tylko na verbatimach na ihasie, albo Ci którzy mają RGH mają takie problemy z grami. Trzeba kombinować na rozne sposoby, nagrać z innymi ustawieniami, inna nagrywarka, na innej płycie itp

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. smyk99

smyk99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    Nagrywarka raczej wysłużona, grę zainstalowałem i jest w napędzie

Wysłane z Xperi J przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...