1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Źle nagrana gra czy będzie działać ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tail, Czerwiec 28, 2010.

1. Tail

Tail Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamienna Góra
    Dziś po raz już kolejny nagrywałem grę na xboxa gdy nagle wyświetlił się błąd w imgburn "[IMGBURN]: I/O Error" znalazłem temat na forum i tak jak było opisane wymieniłem chyba na najnowszy firmwarea, zacząłem nagrywać druga płytkę i wydaje mi się ze wyświetlił się ten sam błąd ale dałem kontynuuj i jakoś to przeszło wyświetliło się że nagrywanie powiodło się. Miałam chyba 6 błędów gra odpala się normalnie i czy normalnie będzie działać ? Jadę na wakacje i nie będę miał możliwości nagranie gry jeszcze raz a nie chciał bym żeby w połowie nagle wyskoczył error. Graliście już tak ? Działało nie działało ? Nagrać płytkę jeszcze raz ?

A gdzie może sprawdzić czy mam najnowszy firmware ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sysek

sysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łorsoł
    zawsze miej zaznaczoną opcje 'verify' wtedy bedziesz wiedział czy gra zadziała, a teraz nie wiem. może spróbować.

4. swis73k

swis73k Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Tak ciężko jest pograc przez kilkanascie minut.?
    Jeśli przez kwadrans nic Ci nie wyskoczy to powinno byc ok.

5. Tail

Tail Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamienna Góra
    Działa dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum