1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Źle nagrana płyta ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Futri, Grudzień 24, 2011.

1. Futri

Futri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Nie bardzo wiedziałem w którym dziale napisać ale już napisze tu.
    Mam konsole od dość krótkiego czasu ale dość sporo ogarniam jeżeli chodzi o przeróbki itd.
    Otóż mam problem z Fifa 12 podczas gry dźwięk mi burczy/trzeszczy a np. w Rdrd mi zanika.
    W innych grach nie mam takich problemów i GOW czy Batman AA, Mirrors Edge mi działał bez zarzutów.
    Pomyślałem, że coś z konsolą dałem na serwis powiedział że część lutów była wypalona to naprawił.
    Ale włączam fife w domu a ona dalej mi "trzeszczy" i co jakiś czas jak wcześniej konsole mi wiesza.
    WRZUTA - Fifa 12 dzwiek - mp3
    Tylko cicho nagrałem na początku słychać jakbym walił co najmniej gazetą w konsole ale to naprawdę z telewizora tak mi leci xP dopiero 48 sec do 53 jest tak jakby ktoś po tablicy drapał.
    Ściągam z darkwareza/exsite i nagrywam imgburnem nie pat****e ani nie sprawdzam abx zazwyczaj ktoś przy wrzutce daje screena z abx'a już. Może po prostu się źle nagrały a nie mam oryginałów żeby sprawdzić. Miał ktoś styczność z czymś takim już ?

Mam konsole z 2008-10-12

2. Lotnik421 Xbox One

3. oktawian117

oktawian117 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DLW
    z jaką prędkością nagrywasz?

4. Futri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    2.4 albo 2x Verbatimy akurat nagrywają mi znajomi bo moja nagrywarka na płytach robi takie placki przy środku płyty -.-

5. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Stawiam na uszkodzony kabel tv/hdmi lub gniazdo w tv jest uszkodzone ( zimne luty).
    Co do zaciec konsoli możne to być wina lasera może wyczyszczenie optyki lasera rozwiąże problem

6. Futri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Po świętach dam jeszcze raz może tym razem jakiś progress będzie. Ale to jest strasznie głupie żeby chociaż błąd wyskoczył albo wszystkie gry nie działały a tak to jest stare działają nowsze nie... Sprawdzałem na drugim tv też skrzeczy na componenta też próbowałem to samo.... A przeróbka takie cyrki może powodować ?

Wczytywanie...

Poleć forum