Złe okładki [RGH]

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

juzexe

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moje pytanie jest następujące:
Jak zmienić okładkę do gry w FSD3?

Pytam, gdyż do 2 gier mam pobrane złe okładki - GTA 4 ma okładke z GTA 4 EOLC, natomiast LEGO LOTR ma dobrą ale z napisem po niemiecku bodajże:/
Jakieś sugestie?
 

speedi93

Użytkownik
Użytkownik
 

juzexe

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hmm... a ręcznie za pomocą menagera nie da rady? bo ta zamiana cytuję: "Jest to fajna opcja, niestety jeśli ktoś pobiera okładki z neta prosto na konsole, to po nowym dodaniu ścieżek i wyszukaniu okładek prosto z serwera przez konsole, okładki które dodaliśmy ręcznie znikną i zostaną zastąpione tymi z neta. Kiedyś tak dodałem ręcznie okładkę do gry mario, bo konsola mi nie pobrała żadnej okładki, gdy dałem później na konsoli odśwież okładkę to znikła mi ta którą dograłem ręcznie i znów było bez żadnej okładki"...
 

TigraTeam

Banned
hmm... a ręcznie za pomocą menagera nie da rady? bo ta zamiana cytuję: "Jest to fajna opcja, niestety jeśli ktoś pobiera okładki z neta prosto na konsole, to po nowym dodaniu ścieżek i wyszukaniu okładek prosto z serwera przez konsole, okładki które dodaliśmy ręcznie znikną i zostaną zastąpione tymi z neta. Kiedyś tak dodałem ręcznie okładkę do gry mario, bo konsola mi nie pobrała żadnej okładki, gdy dałem później na konsoli odśwież okładkę to znikła mi ta którą dograłem ręcznie i znów było bez żadnej okładki"...
Z menagera sie nie da
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
To po co odświeżasz okładkę przy użycia internetu ? Wystarczy wgrać ręcznie i tyle nie odświeżaj jej już albo po prostu wrzuć ja przez przeglądarkę FSD to się nie zmieni wtedy
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
a tak na marginesie kto powiedział że zawsze okładki są ok? też mam do gta 4 okładkę z dodatków i np fable 2 ruską okładkę ale co to komu przeszkadza
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom