Żle podłączony USB PROBE V3. Uwalony napęd ???

chrisogor21

Użytkownik
Użytkownik
nie nie wysówa się. Napęd zachowuje całkowicie poprawnie. Reaguje normalnie na Open/Close i nie zauwazylem nic dziwnego poza tym ze jak juz pisalem zero odczytu informacji
A czy mozesz zdjac gorna pokrywe dvd i podlacz dvd do boxa i jak nacisniesz zamknij zerknij na laser czy bedzie swiecil to wyjasni wszystko
 

scorpion10

Użytkownik
Użytkownik
Hmmmm..... ale on ma swiecic caly czas czy tylko zaswieci na chwile i zgasnąć ?...... i jako kolor, domyslam sie ze to czerwony pewno, bo patrzac na plyte to powiem ze nie zauwazylem chyba swiecenia a pokrywe mialem zdjeta specyjalnie zeby zobaczyc czy obraca sie plyta.. Dzisiaj juz nie zdaze tego sprawdzic bo ide do pracy, ale prosze o jakies sugestie w tej sprawie i podpowiedzi jak mozecie Panowie



UPDATE !!!!

Zdazyłem jeszce zerknąć na ten laser czy świeci. Otóż zaraz po zamknieciu tacki płyta lekko sie obróci i są dwa krótkie czerwone mignięcia lasera takie jedno sekundowe i na tym stop. Płyta sie zatrzymuje i laser już nie miga. Kurde nie rozumiem tego, czy to nie jest jednak jakas dziwna wada FW.... Tylko jaka jak wszystko wydaje sie być OK... Nie wiem mi juz brak pomysłów cholera.. :(


Zastanawiam sie czy to wszystko aby nie jest wina w tym *********m USB Pro v3.0 ktorego uzyłem a której sprzedaje gosc na Allegro, a juz czytalem tu na forum watek jak gosc ma identyczny objaw po jego uzyciu.... jezeli to bedzie to lsie wkurze... Napewno zasilanie nie pomylilem ja i dobrze podpinalem do tego USB Pro wedlug instrukcji ale dziadostwo jakos dziwnie dziala.. Ale sie wkurze na goscia ktory mi to sprzedal jak dojde ze wina jest po stronie tego dziadostwa.
 

chrisogor21

Użytkownik
Użytkownik
Hmmmm..... ale on ma swiecic caly czas czy tylko zaswieci na chwile i zgasnąć ?...... i jako kolor, domyslam sie ze to czerwony pewno, bo patrzac na plyte to powiem ze nie zauwazylem chyba swiecenia a pokrywe mialem zdjeta specyjalnie zeby zobaczyc czy obraca sie plyta.. Dzisiaj juz nie zdaze tego sprawdzic bo ide do pracy, ale prosze o jakies sugestie w tej sprawie i podpowiedzi jak mozecie Panowie



UPDATE !!!!

Zdazyłem jeszce zerknąć na ten laser czy świeci. Otóż zaraz po zamknieciu tacki płyta lekko sie obróci i są dwa krótkie czerwone mignięcia lasera takie jedno sekundowe i na tym stop. Płyta sie zatrzymuje i laser już nie miga. Kurde nie rozumiem tego, czy to nie jest jednak jakas dziwna wada FW.... Tylko jaka jak wszystko wydaje sie być OK... Nie wiem mi juz brak pomysłów cholera.. :(


Zastanawiam sie czy to wszystko aby nie jest wina w tym *********m USB Pro v3.0 ktorego uzyłem a której sprzedaje gosc na Allegro, a juz czytalem tu na forum watek jak gosc ma identyczny objaw po jego uzyciu.... jezeli to bedzie to lsie wkurze... Napewno zasilanie nie pomylilem ja i dobrze podpinalem do tego USB Pro wedlug instrukcji ale dziadostwo jakos dziwnie dziala.. Ale sie wkurze na goscia ktory mi to sprzedal jak dojde ze wina jest po stronie tego dziadostwa.

Nie chce sie wymadrzac ale twoj laser jest 100% sprawny dokladnie jak opisales tak powiniwn sie zachowywac wiec zwrot do poczatku musisz rozlutowac te kabelki i zostawic na 6h i jak pisalem wczesniej masz dokladnie to co ja mialem a jak zmnienisz laser nic ci to nie da pozdrawiam

p.s. masz moze dostep do innego dvd ??

jeszcze jedno moge ci podac jak zmodyfikowac twoj probe tak jak ja mam i od tego czasu nie mam problemu z przerobkami
 

scorpion10

Użytkownik
Użytkownik
Podaj mi proszę jak przerobić ten usb pro v3.0 bo mnie wkurza taki jak jest. Podaj na maila jak coś albo tutaj na pm

Spróbuje też rozlutowac te przewody od napędu zobaczę. A powiedzcie czy ten nowy dash czegoś nie wprowadził bo mi się aktualizowal na najnowszy sam przez internet i potem wgralem lt3.0 i już nie jestem pewien czy to coś nie jest tak. Może jakiś jest inny lt3.0 pod ten dash a ją mam stary czy jak ? Dasha aktualizowalem na stockowym fw i potem chciałem właśnie lt3.0 Przed stockiem miałem lt2.0.....
 

chrisogor21

Użytkownik
Użytkownik
Podaj mi proszę jak przerobić ten usb pro v3.0 bo mnie wkurza taki jak jest. Podaj na maila jak coś albo tutaj na pm

Spróbuje też rozlutowac te przewody od napędu zobaczę. A powiedzcie czy ten nowy dash czegoś nie wprowadził bo mi się aktualizowal na najnowszy sam przez internet i potem wgralem lt3.0 i już nie jestem pewien czy to coś nie jest tak. Może jakiś jest inny lt3.0 pod ten dash a ją mam stary czy jak ?

Moze tak troszke po chlopsku siedze w elektronice zawodowo 10 lat NIE CHWALE SIE !!! elektronika jest czasem jak kobiet jak ja nie pacniesz (reset lub rozlaczysz az sie rozladuje ) to nie zajazy hehehe :) ok wracajac do tematu poslij mi fotki twojego sprzetu na pm i ja odesle ci je i pokaze co i jak a puznie podzielimy sie z tym wszystkimi forumowiczami pozdrawiam
 

scorpion10

Użytkownik
Użytkownik
Jutro to zrobię foki bo teraz jestem w pracy i nie mam tu sprzętu.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
 

chrisogor21

Użytkownik
Użytkownik
OK nie ma problemu wezme moj sprzet do pracy i wyjasnie wszystko
a widze ze masz net na fonie wiec moze podasz linka skad zakupiles to sobie zerkne i przygotuje sie Pozdrawiam
 

scorpion10

Użytkownik
Użytkownik
Widzę że link już na allegro nieczynny i nie ma fotek. No cóż jutro zrobię fotki i podesle ci

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1973645966

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
10lat siedzisz i magicznych kabelkach piszesz, wina tu jest w fw lub pcb elektroniki. Po wymianie optyki, stawiam na uszkodzony chip w napędzie

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

chrisogor21

Użytkownik
Użytkownik
10lat siedzisz i magicznych kabelkach piszesz, wina tu jest w fw lub pcb elektroniki. Po wymianie optyki, stawiam na uszkodzony chip w napędzie

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
Nie bede sie przegadywal wytrzymaj do jutra jak kolega wroci z pracy to sie posmiejemy w 2 tym drugim nie bedziesz ty napewno i Pozdrawiam
 

TigraTeam

Banned
Nie bede sie przegadywal wytrzymaj do jutra jak kolega wroci z pracy to sie posmiejemy w 2 tym drugim nie bedziesz ty napewno i Pozdrawiam

smiac to mi sie chce z Ciebie Twoimi metodami to traktor mozna naprawiac:pirate:
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
@scorpion10 powiedz którą wersję masz napędu bo ja znalazłem tylko że masz Slima - ale jaki napęd?
Abyśmy mogli Ci pomóc musimy znać wszystkie szczegóły, bo tak to każdy strzela kulą w płot.
Czy aby na pewno masz poprawny klucz? Może był źle sczytany?

PS
objawy jakie podajesz według mnie pochodzą od złego KEYa lub nie tego FW. (też tak raz miałem z napędem 9504)
 

scorpion10

Użytkownik
Użytkownik
16D4S LiteON 9405 0272 z maja 2010r A0A0 ... Klucz na 100% mam dobry. Kilka razy wcześniej używany do LT2.0 ostatnio i było ok.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
W JF pokazuje ci że twój napęd to 0272? Bo ja miałem taki napęd i pokazało mi w JW 0225 po wgraniu FW z nr 0225u miałem takie objawy jak Ty po wgraniu FW 0225 wszystko chodzi.
 

scorpion10

Użytkownik
Użytkownik
JF pokazuje 0272 kluczyk jest na żółto Stan VERYFIED i jest niby ok. Ale dla świętego spokoju wcisnąć mhz też 0225 ale efekt był ten san tylko klucz miałem nie zweryfikowany na szary kolor

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
 

pawelk79

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
SEBA_FX możesz napisać jak rozwiązałeś swój problem bo jestem w tej chwili w takiej samej sytuacji jak ty .
 

Do góry Bottom