1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Źle zoptymalizowane gry na xbox 360

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez xAmpeGx, Lipiec 7, 2011.

1. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    Witam jakie są źle zopytmalizowane gry na xbox'a ? na razie napotakłem się na:
    -GTA 4
    -ArcaniA: Gothic 4

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    GTA4 działa dobrze po instalacji na dysku, bez można spotkać się z doczytywaniem tekstur (problem podobno występuje tylko na napędach benq). Faktem jest, że przy dużych rozróbach potrafiło trochę przycinać, ale z takimi wymaganiami, to i na komputerze byłyby spadki fpsów. Gothic 4 to gothic tylko z tytułu, bo nic go s poprzednimi częściami nie łączy. Pozbyli się wszystkiego za co fani cenili grę, myśleli, że jak wprowadzą postacie z poprzednich części w fabułę, to to wystarczy, a sukces i tak osiągnęli, bo takie uproszenia miały na celu osiągniecie większej sprzedaży na rynku amerykańskim. Na forum niektórzy myśleli, że mają coś z konsolą nie tak, bo tak im się arcania zacinała. Kolejny przykład jak zależy im na graczach. Jeśli ktoś chciałby się doczepić, to teraz w dużej liczbie gier widoczne jest te 30 klatek/s. Niektórzy twórcy gier zapewne używają jakiś filtrów, albo tak tworzą gry, żeby zatuszować ten efekt i wszystko wygląda płynnie. Za to spotkałem się z paroma tytułami, w które z tego powodu po prostu grać nie mogłem. Far Cry 2. Nie wiem, dlaczego wiele osób chwali tą grę, skoro ja miałem problemy z wycelowaniem, bo było tak "płynnie". Następną grą, która jest bardzo popularna, to Battlefield. Również uważam, że gra uniemożliwia dokładne celowanie i nie wiem jak to możliwe, że tak dużo osób gra na multi. Jeśli ktoś się nie zgadza, to proponuje pograć w bad company 1 lub 2, a następnie włączyć call of duty (60 fps/s). Jedynym wytłumaczeniem dla mnie jest tu fakt, że osoby grające na xboxie, nie używały, bądź nie używają komputera do gier i są już tak przyzwyczajone do standardów konsoli. Ja również przywykłem do tego, ale jakby dobrze gry nie zrobili, to jeśli będzie miała 30 klatek, zawsze precyzja celowania w przeciwników lub najeżdżania na przedmioty będzie mniejsza. Dlatego jakby nie chwalili battlefielda i tak zawsze wybiore CODa bo tylko tam mam dużą kontrolę nad precyzją celowania.

4. komikx

komikx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Medal of Honor 2010 po zainstalowaniu ścina w się w singlu w szybkich akcjach :)

5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    co do bf-a to jest kwestia wyczucia gry ,najbardziej zkaszanioną gre w jaką grałem to def jam icon -takie wolne jak flaki w oleju i te chrupiące otoczenie

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Crysis 2 - działa ~ 25 fps, a dropy zdarzają się do 15, a czasami nawet zauważalnie mniej :p W ogóle to cud że ruszył :d

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    O dziwo nadaję się tu exclusive Fable III, wątpię żeby gra chodziła w stałych 30fpsach, a ma tak słabą grafikę że nie wiem skąd te słabe osiągi, baaardzo często nawet podczas zwykłej eksploracji (nie musi to być walka) były chamskie spadki tak do 10-15fpsów i gra tak klatkowała że mnie krew zalewała ^^ paszoł won z takim exem który się przycina a nie pokazuje możliwości konsoli

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Masz rację. Odpalając Fable 3 nawet na mocnym PC nie ma tej płynności. Czyli gra zdupcona :p

9. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    LA Noire jest źle zoptymalizowana. Czasami mam przycinki, głównie gdy jestem na otwartym obszarze.

10. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    no fakt w L.A. Noire też jest zła optymalizacja, co do GTA 4 nawet po instalacji na HDD są leciutkie spadki FPS :)

11. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Taka ciekawostka dotycząca LA Noire. Grałem na TV 32" HD Ready i działało płynnie. Przy 40" Full HD czułem wyraźny spadek płynności podczas jazdy samochodem po mieście, w zamkniętych lokacjach było normalnie. Może dlatego, że full hd to większa rozdzielczość i xbox nie wyrabiał.

12. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    NFS Undercover to najgorzej zrobiona gra w jaką grałem.

13. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    hmm wątpie w to ja mam 32" full hd 100hz itp i działa mi płynnie, może to wina Twojego kabla HDMI ?

14. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Ja zawiodłem się najbardziej na SKATE 3. Najlepsza gra o desce na świecie a wystarczy tylko pokręcić się w kółko i chrupie jak dobre Chipsy

Wczytywanie...

Poleć forum