1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zlecanie naprawy, a ban.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lolek666, Kwiecień 11, 2010.

1. lolek666

lolek666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jaki komunikat wyskakuje przy zlecaniu naprawy na xbox.com, jeśli konsola jest oflagowana?
    Mi wyskoczyło:
    "
    Wprowadzone informacje o kliencie są niezgodne z istniejącym adresem. Aby kontynuować żądanie, przejrzyj dane i wykonaj jedną następujących czynności:

* Edytuj informacje o kliencie , aby zmienić pierwotnie wprowadzone dane
    * Skontaktuj się telefonicznie z pomocą techniczną , aby porozmawiać z pracownikiem działu pomocy technicznej i zakończyć realizację zlecenia."
    Czy to oznacza że mam oflagowaną konsolę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie, to znaczy ze Twojego adresu nie ma w bazie. ZAdzwon na infolinie to zweryfikuja to.

4. lolek666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję Panu za odpowiedź.
    Co mam im powiedzieć na infolini?

5. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Że xbox się zepsuł i kurier ma przyjechać na tą ulicę gdzie mieszkasz. I powiedz im co się stało czy 3 czerwone diody, E74, czy jeszcze coś innego.

6. lolek666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po co mam im tak mówić?
    Ja chcę tylko sprawdzić czy konsola nie jest oflagowana, bo gdy jest oflagowana to wywala zawsze błąd przy zlecaniu naprawy.

7. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Jak jest oflagowana, to się wyświetla, że koniec gwarancji mimo że powinna jeszcze trwać.
    A jak chcesz się dowiedzieć to po prostu powiedz że chcesz sprawdzić ile masz gwarancji i podaj numer seryjny konsoli, jak będą coś ściemniać, to najpewniej oflagowana.

A i jak nie patrzyłeś jeszcze to zobacz tutaj http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/ban-faq-31449.html

8. lolek666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Informacje, które mam z xbox.com:

Informacje o urządzeniu
    * Urządzenie: Xbox360 Hardware
    * Numer seryjny: *******
    * Stan gwarancji: Na gwarancji
    * Stan naprawy: Brak napraw oczekujących

Bieżący stan gwarancji
    # Urządzenie: Xbox360 Hardware
    # Numer seryjny: *******
    # Stan gwarancji: Na gwarancji
    # Typ gwarancji: Gwarancja standardowa
    # Rozpoczęcie gwarancji: ///nic tu nie jest napisane///
    # Wygaśnięcie gwarancji: 11/13/2010 3:00:00 AM

Czy z tego mogą Państwo coś wywnioskować?
    Pozdrawiam

9. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

no co? normalka gwarancja trwa do 13 listopada 2010. Jeżeli faktycznie wtedy mijają 2 lata od daty produkcji, lub kupna to spoko. Ale nie zawsze na stronie wyświetlają się prawdziwe informacje, jak się zadzwoni to będzie się na 100% wiedziało.

10. lolek666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję Panu bardzo.
    To znaczy mam powiedzieć, że np. kuipiłem używaną konsolę i chcę sprawdzić, czy mam gwarancję jeszcze, tak?

11. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Hmm...z tą używaną zbytnio nie jestem pewien, bo teoretycznie traci się, ale można to obejść, lepiej powiedzieć, coś w stylu ,,chcę sprawdzić stan gwarancji", albo powiedzieć, ,,nie mam dostępu do internetu, a chcę sprawdzić stan gwarancji"

Wczytywanie...

Poleć forum