Zliczanie czasu gry x360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

GustafGustaf

Świeżak
Świeżak
Zastanawiam sie czy istnieje jakiś program (inny sposób) na zliczanie czasu gry w poszczególne tytuły? Mam na myśli cos na podobieństwo PC-towego Xfire...
Będe wdzięczny za wskazanie odpowiedniego programu i parę słó co trzeba zrobić by zliczał czas gry. Zastanawiam sie nad raptr, ale nie wiem czy on to potrafi.
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ma czegoś takiego na X360. Raptr pokazuje z tego co wiem bardzo ogólnikowo.
 

GustafGustaf

Świeżak
Świeżak
OK, rozumiem ze nie ma, ale jak wytłumaczysz czasy podane w tym przykładowym profilu?

Protagonista's Profile • Raptr
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hmm nie no ok, myślałem, że Raptr pokazuje tylko porównanie paskami do gier z PC - np dłuższy pasek PC od paska X360 co oznacza dłuższą grę na PC. Nie wiem na jakiej zasadzie działa w takim razie, skoro pokazuje dokładną liczbę godzin - jeżeli wszystko się zgadza to pewnie pobiera wszystko z profilu XBL - czyli jest jedynym narazie programem do tego.
 

GustafGustaf

Świeżak
Świeżak
Będę wdzięczny za podpowiedź co i jak ustawić żeby osiągnąć zamierzony efekt :)
 

GustafGustaf

Świeżak
Świeżak
OK problem rozwiązał sie sam - raptr po prostu "jakoś" to zlicza sam, bez większych ceregieli.
 

AvePasy

Użytkownik
Użytkownik
zawsze mozna kupic stoper i co wchodzisz na x'a to wlaczysz, konczysz to wylaczasz;p
 

Tallkido

Użytkownik
Użytkownik
OK problem rozwiązał sie sam - raptr po prostu "jakoś" to zlicza sam, bez większych ceregieli.
raptr zliacza jak jestes podlaczony do live jak grasz offline to nie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom