Złoty Xbox One za 6000 funtów

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


„Są na tym świecie rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły” – Takim o to właśnie cytatem autorstwa Ferdynanda Kiepskiego, pozwolę sobie zacząć tę nowinkę. Widocznie są na tym świecie ludzie, którzy nie mają co zrobić ze swoim złotem i przetapiają je, aby oblać nim rożne sprzęty. Tym razem padło na nową konsolę Microsoftu.

Złoty Xbox One prezentuje się pięknie, ale jeżeli zdecydujecie się na zakup tego cacka, to nie polecam używać go do gier… Konsola kosztuje TYLKO 6000 funtów i można znaleźć ją w Londynie. Ilość sztuk ograniczona!​

 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
konsola kosztuje tylko 6000 funtów
tylko :) Ciekawe czy znajdzie się ktoś kto to kupi :) No chyba, że nie ma co robić z kasą ..
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ciekawe ile kartów ?
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
fajna ;)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
tylko :) Ciekawe czy znajdzie się ktoś kto to kupi :) No chyba, że nie ma co robić z kasą ..
Skoro znalazł się kupiec na limitowaną edycję Saints Row 4 za milion dolarów to pewnie do końca roku złoty xbox będzie wyprzedany ze wszystkich sztuk
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
Chyba ich poj....., no ale kto bogatemu zabroni kupić. Ja osobiście nie mógłbym spać jakbym miał coś takiego w domu.
 

Krzychu1987

Banned
Jest taki kraj na świecie gdzie chodzą w turbanach i podcierają się $$$ na złotych kiblach...
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Jest taki kraj na świecie gdzie chodzą w turbanach i podcierają się $$$ na złotych kiblach...
Ale Koran zabrania im na takie rzeczy skoro oni nawet barów tam nie mają :(
 

masti1986

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście wolałbym gotówkę zamiast konsoli ale kto bogaczowi zabronić kupować takie zbytki
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
I do tego jeszcze ktoś ci może kose sprzedać, w polsce dużo takich ludzi jest.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
I do tego jeszcze ktoś ci może kose sprzedać, w polsce dużo takich ludzi jest.
na całym świecie jest dużo takich ludzi nie tylko w polsce.
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze pytanie czy to faktycznie jest na nim oblane złoto lub zrobione ze złota (pewnie i ważyć by musiało sporo ;-p no i jeśli by się okazało żeto ze złota zrobione całe to pewnie konsola nigdy nie zazna RRODA bo będzie miała Fest chłodzenie.... Ale tak serio wątpię aby to faktycznie było ze złota zrobione, a jedynie może Złotolem Farbą pokryte, lub wykończone może złotem jakąś micro warstwą najmniej wartościowego złota.

Wierzcie mi Ludzi bogatych na świecie jest mnustwo.. 6000 Funciaków to tylko na Polskie 30 koła... Czy nadal uważacie że to dużo, owszem 30 tysi na konsolę to sporo, jednak patrząc wartością pieniądz nawet na przeciętnego polaka nie jets to jakaś kasa nie do zdobycia, jednak wiadomo raczej taki przeciętny Polak by nie kupił.
Są też rożni koneserzy i dla niektórych kasa nie ma wartości (mowa tu o bogaczach co nie mają z kasiorką robić)
 

tomix710

Użytkownik
Użytkownik
Gdybym miał wybierać pomiędzy złota a czarną wersją wybrałbym białą :D

A tak na serio to znajdą się osoby które bez zastanowienia wydadzą 6 kafli na Xbox który może być inwestycją na kilkanaście lat bo złoto jest zawsze w cenie.

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka
 

Krawol

Banned
Użytkownik
na co to komu
 
To zaczynam zbierać na taką. Wygląda jakby była sprajem popryskana niż złota na moje oko.
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Ah, gdybym tylko mial wolne 6000 funtow, to bym sobie kupil. Niech stoi.


Niestety akurat nie posiadam takiej kwoty.


Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Ah, gdybym tylko mial wolne 6000 funtow, to bym sobie kupil. Niech stoi.
Niestety akurat nie posiadam takiej kwoty.
Powiem jedno:
Jeśli kupiłbym sobie złotego xboxa to na pewno nie po to, żeby stał i się kurzył.
Korzystałbym z niego tak samo jak z plastikowego
To tak jakby kupić sobie Pagani Zondę i postawić w garażu, żeby stała.
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Powiem jedno:
Jeśli kupiłbym sobie złotego xboxa to na pewno nie po to, żeby stał i się kurzył.
Korzystałbym z niego tak samo jak z plastikowego
To tak jakby kupić sobie Pagani Zondę i postawić w garażu, żeby stała.
Korzystanie ze złotego xboxa jak najbardziej tak, ale w przypadku Pagani chyba bym wolał je trzymać w garażu niż urwać wszystkie zderzaki jadąc gdziekolwiek przez miasto :p
 
A jak się zepsuje to nie ma co się martwić ,że ktoś ja zakosi przy wysyłce do ms?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
...Wierzcie mi Ludzi bogatych na świecie jest mnustwo.. 6000 Funciaków to tylko na Polskie 30 koła... Czy nadal uważacie że to dużo, owszem 30 tysi na konsolę to sporo, jednak patrząc wartością pieniądz nawet na przeciętnego polaka nie jets to jakaś kasa nie do zdobycia, jednak wiadomo raczej taki przeciętny Polak by nie kupił.
Są też rożni koneserzy i dla niektórych kasa nie ma wartości (mowa tu o bogaczach co nie mają z kasiorką robić)


Nie wiem gdzie ty żyjesz.. Ale u Nas przeciętny Polak zarabia 1000-1300 zł. Mowa oczywiście o przeciętnym normalnym. Nie jakimś tam kierowniku, czy wyższe szczeble. Więc nie wiem jak to sobie wyobrażasz, że taka osoba miała by kupić konsolę za 30 tysięcy. Więc powiedzenie, że taka kasa nie była by zbyt dużym problemem dla przeciętnego Polaka jest jak dla mnie bezsensowne.
Ale jak mówię może Ty żyjesz w tej części Polski, gdzie płacą normalnie za pracę. A nie przez wyzysk masz robić wszystko i jak najtaniej..

Krawol
A no po to by zaszpanować przed znajomymi. Bądź zrobić premierę na YT z filmem Destruction of xbox one :D

damianwroc
A tam kupiłbyś jakieś zmodyfikowane zawieszenie i już by nie siedziało tak nisko :D. Z drugiej strony jak kogoś stać na taki samochód (decydując się na niego) to (przeważnie) stać go na wizyty w warsztacie :). Zresztą miałbyś pewnie wykupione wszystkie możliwe ubezpieczenia więc nie miałbyś się o co martwić :D
 

Do góry Bottom