1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

złóż pan komputer

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Macek, Luty 28, 2010.

1. Macek

Macek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam planuje apgrejtować mojego staruszka
    fundusz jaki posiadam to ok 1000zł
    co polecacie Radeona czy geforce ??
    jaką płytę główna wybrać itp.
    prosił bym o jakiś fajny zestaw :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bomax2

bomax2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zależy do czego on ma słuzyć do gier czy pracy ?

4. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    za 1000zl moze byc ciezko. ogolnie to proponuje ci pojsc do jakiegos serwisu gdzie sprzedaja komputery i czesci, ale nie komputronik, vobis itd. tylko do zwyklego niezaleznego sklepu, podac im czesci a oni ci go zloza w dobrej cenie.
    jesli chodzi o karte w takiej cenie kup geforce'a 9800gt 512mb lub 1gb (zalezy w jakich rozdzielczosciach grasz, im wieksza tym wieksz apamiec)bo slabsze karty nie sa niczego warte. 2gb ram ddr2 800mhz do tego plyta glowna moze gigabyte ga-g31m-es2l (do 4gb ram ddr2 800mhz, wspiera intel dual core, core 2 duo i quad core czyli bedziesz sobie mogl w przyszlosci dolozyc 4-rdzeniowy procesor) do tego jakis intel dual core e5200 @ 2,5 ghz (dobra cena, niezla wydajnosc, dobrze sie kreci). zasilacz conajmniej 450W ale nie jakies g*wno, bo jak dolozysz np ramy to ci juz komp moze nie ruszyc, proponuje chiefteca (drogi ale 450W od chiefteca jest jak 550 no name) do tego dobierz sobie jakis dysk twardy i nagrywarke. to chyba wszystko mysle ze wyjdzie 1200-1300zl

5. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    jeśli chodzi o modernizacje całego PC za kafla to nie poszalejesz, polecam konsolę :)

6. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Z tego co mi wiadomo to radeony są tańsze, a procesor to moim zdaniem jeżeli zależy ci na niskich kosztach to AMD, bo większość da się mocno podkręcić i dzięki temu są opłacalniejsze od Intela.

7. ALMI

ALMI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie, czy jeżeli mam 2GB ram samsung DDR2 800mhz, a plyta głowna wspiera tylko do 667mhz (mi w takiej konfiguracji akurat działa), i tu moje pytanie - czy moge dołożyć stare pamięci 512mb samung DDR2 667mhz (zaznaczam że mam 2 sloty na pamięc), żeby mieć łącznie 2,5GB RAM-u
    A mobo to ECS 671T-M.
    Za pomoc "Dziękuje"

Pamięć 2GB jest dwustronna(2Rx8), a 512 ma kości tylko po jednej stronie(1Rx8).

8. ecko

ecko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja proponuję firmę po leasingową sprzedającą sprzęt komputerowy jak jesteś z okolic śląska do wiem że w Gliwicach taka jest

Wczytywanie...

Poleć forum