1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Złożony problem, zresetowany save z tdu 2,prosze o pomoc, odzyskanie savu z pena

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dodo121_PL, Czerwiec 7, 2012.

1. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mój problem jest dość złożony i pasowałby do wielu działów, ale myślę że ten będzie odpowiedni.
    Pobrałem darmowe wymagane do gry dodatki (mandatory 01,exploration pack, mandatory 03). Pobrałem je na mój dysk u kumpla, na jego konsoli. Po podłączeniu dysku i uruchomieniu gru u mnie pobrała się aktualizacja, następnie nie chciało znaleźć zawartości i gra wołała o pobranie jeśli chce być online. W końcu załapało, gra się uruchomiła więc odrazu lece pooglądać motorki wkońcu nowość;). Gdy byłem w salonie motocyklowym, konsola wywaliła błąd dodatkowej zawartości i że gra się zaraz zresetuje. Gra się zrestartowała i przy ekranie początkowym błąd: savy z gry jest niezgodny z wersją gry, coś odnosnie title update. Jedyna opcja którą proponowała gra to overwrite profilu. Miałem troche nadzieję że gra chce przywrócić save i bedzie wszystko ok wiec się zgodziłem. No i zobaczyłem intro do gry (morze, napisy itp.). Cały progres gry poszedł na nic. A miałem już wiele rzeczy na 100% :(

Jedyne wyjście to takie: kilka dni temu kopiowałem wszystkie savy na pena, ale stwierdziłem później że są mi nie potrzebne wiec sformatowałem pena do innych celów. Próbowałem przywrócić pliki różnymi programami (photorec, easyrecovery,recuva,undelete) i nic, przywaca wszystko oprócz plików z x360. Czy jest na to jakaś rada, jakiś program, może coś robie źle przy odzyskiwaniu. Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli je czymkolwiek nadpisałeś to są nie do odzyskania.

4. dodo121_PL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Savy na penie najprawdopodobniej nie są nadpisane, te sformatowane, natomiast ten nadpisany na konsoli już jest nie do cofnięcia. Tylko pytanie jak odzyskać pliki "xbox'owe"? Wszystko się odzyskuje, nawet z dużo wcześniejszych formatowań pendriva.

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Powinno sie je odzyskać jak każde inne. Xbox tworzy na penie katalog Xbox i w nim przechowane są dane. Pliki są duże bo po kilkaset MB a więc łatwo jest je uszkodzić czymkolwiek.

6. dodo121_PL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ten nadpisany save z tdu ma nadal 408 kb a nowy save który utworzyłem na nowym profilu ma około 200kb, wiec może da sie to jakoś cofnąć, chociaż szanse są marne.

Wczytywanie...

Poleć forum