1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zly jezyk.

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Antek22, Październik 26, 2012.

1. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Nie jest to problem do konca zwiazany z ISO, ale lepszego dzilu nie znalazlem.

Otoz nagralem sobie dishonored, rzekomo wg nazwy multi-5(z ang tez).
    Uruchamiam i mam francuski. Nie znalazlem tam opcji zmiany jezyka, lecz mam nadzieje ze jest jakakolwiek mozliwosc?

Z gory dziekuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    może spróbuj zmienić region w ustawieniach konsoli na GB , jak nie pomoże to pewnie nie ma ang langa

4. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Miałem tak z Star Wars Kinect jak miałem region na polski czy tam język to miałem niemiecki ale jak ustawiłem na UK(angielski) to już wszystko jest spoko :)

Wczytywanie...

Poleć forum