1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zly laser w nowym xboxie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Naruto999, Marzec 31, 2010.

1. Naruto999

Naruto999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zakupiłem niedawno xbox'a 360... posiada on przeróbke LT... xbox jest nowy, kupowany z serwisu... według sprzedawcy to liteon v1, ale data produkcji wskazuje na v2 (2009.08.06)... ale głównie chodzi mi o to że ta konsola ma zepsuty napęd, po włączeniu x'a pokazuje się logo, dźwięk logowania, i przez 30s jest czarny ekran ! co wskazuje że napęd nie może odczytać gry (bez gry w napędzie ten problem znika)... i moje pytanie brzmi : Czy to koleś mi podmienił napęd i włożył używany do nowej konsoli czy może sam się popsuł (x'a mam od 1miesiąca)
    ps: czy przy zmianie napędu mógł zerwać plomby lub czy przy zmienionym napędzie wysłanie na gwarancje będzie możliwe ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Co do plomb to możesz ściągnąć przedni panel ciągnąc za wyjście usb ,tam powinna być jedna plomba ,hmm dosyć dziwny przypadek ale jakie płyty Ci nie działają orginalne czy piraty?

4. czechu191

czechu191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
  5. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ide o zakład, że oba tematy są jednego autora.

6. jondero12

jondero12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    radom
    to nie laser mysle ze sie poprostu zepsuł oddaj niech ci wymienią

Wczytywanie...

Poleć forum