1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmian tagu w xbox live koszty POMOC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piottrek5, Czerwiec 28, 2013.

1. piottrek5

piottrek5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam konto live od kilku miesięcy. Od początku z tym samym tagiem gracza. Dzisiaj kupiłem sobie golda i aktywowałem a jako że chciałem sobie pograć to postanowiłem zmienić tag bo ten automatyczny od xboxa mi sie nie podobał. Zmiana mi sie udała ale czytałem gdzieś że kosztuje 800 msp a moje saldo wynosi 000000.

A więc czy może przyjść mi jakiś rachunek ?? Czy zakupy za punkty można robić tylko jak sie je ma ??? DziEki z góry za pomoc! :peaceful:

2. Lotnik421 Xbox One

3. RastaManiu

RastaManiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    Pierwsza zmiana tagu gracza jest darmowa ( a napisałeś, że zmieniłeś pierwszy raz ) każda kolejna kosztuje 800 MSP. Nie bój się, nic Ci nie przyjdzie bo musiałbyś mieć te 800 MSP żeby Ci je pobrało :)

1 osoba to lubi.
  4. piottrek5

piottrek5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzięki za pomoc. temat do zamknięcia

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1120