1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zmiana adresu e-mail konta microsoft

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damian185, Maj 31, 2016.

1. Damian185

Damian185 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dokonałam zakupu xone wraz z profilem (nazwę go X) i grami dołączonymi do tego profilu.Polecono abym zmienila adres e-mail tego profilu. Po zmianie adresu, weryfikacji nowego i zmianie hasła stworzył się profil Y. Teraz gdy loguje się na nowy adres to loguje profil Y - pusty. Na xone działa dalej profil X z grami ale jak się na niego zalogować np na nowym sprzęcie? Co mogłam zrobić źle? Da się coś z tym zrobić? Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1852
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak mogło utworzyć się nowe konto po zmianie e-maila na pierwszym koncie? Coś tu nie gra...:) Jakbyś zmienił hasło i maila to by Ci się zmieniły dane logowania do konta na nowe, a nie tworzyło nowe konto. Coś namieszałeś.

4. Damian185

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie. Zalogowałam się na konto X, dodalam nowego maila, ustawilam jako podstawowy, usunelam ten stary i stalo sie... :) tez nie wiem czemu i dlatego pytam. Na xone konto X działa bez problemu ale po wpisaniu nowego maila i hasla loguje profil Y. A chcac logowac sie na starego maila pisze ze nie ma takiego konta.

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Masło maślane, weź napisz to jaśniej, bo w tym poście sam sobie zaprzeczasz. Najpierw piszesz że na xone konto działa, póżniej sie logujesz i działa inne konto. Następnie piszesz że konto X nie działa na starym mailu ( to jak działa na xone?)

6. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  7. Damian185

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak pisałam. Zalogowałam się na konto X na komputerze. Dodałam nowy mail, zmieniłam hasło i usunelam stary mail tak jak pisze na suporcie microsoft. No i wszystko fajnie tylko przy ponownym logowaniu juz na nowym mailu loguje na profil Y. Na xone działa konto X bo było ciągle zalogowane na nim. Zalogowałam się na xone na nowy adres i jest profil Y. No i mam możliwość teraz przechodzenia z profilu X na Y i odwrotnie. Tylko problem w tym iż wcale nie chcialam nowego profilu i nie mam jak zalogować się na konto X na innym sprzęcie. Przepraszam za mętlik ale tak to wyglada:)

8. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Hmm, jak dla mnie to Ty nowego maila Miałeś już przypisanego na jakimś koncie wcześniejszym. Po dodaniu go na inne konto coś się rypło. Spróbuj zalogować się na starych danych.

9. Damian185

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie stare dane, tzn. stary email został usunięty i nie wiem co mogę zrobić. :( Niby wszystko działa, ale boję się że jak się coś popsuje to nie zaloguje się na innym sprzęcie :(

10. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Potwierdzenie zmiany przyszło na stary e-mail?, bo chyba musi. Zaakceptowałeś to linkiem z maila?

11. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1852
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @p_bladek@p_bladek sorry, że się tak wtrącę, ale czy wy tu ślepi jesteście w tym temacie? Cały czas wypowiada się kobieta, a wy dalej piszecie jak do faceta...strasznie irytujące to jest ;) To tak jakbym ja się zwracała do Ciebie jak do kobiety, mimo, że cały czas piszesz z końcówkami -em :p Tak wiem, że nick wskazuje na faceta, ale pewnie jest to konto wspólne x D

A nie da rady zmienić adresu e-mail przez konsolę? Tylko strach pomyśleć jak i na konsoli nie da rady już się zalogować na tamten profil z nowym e-mailem :eek:

Wczytywanie...

Poleć forum