1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana adresu email na xbox live.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HadesDT, Styczeń 3, 2012.

1. HadesDT

HadesDT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Potrzebuje waszej pomocy zakładając konto w xbox live pomyliłem się i zrobiłem literówkę w prowadzaniu swojego adresu email i moje pytanie jak go teraz mogę zmienić ????
    Szukałem na forum ale nic nie znalazłem, dla tego proszę o pomoc.
    A mam jeszcze jedno pytanie kupiłem konsole i przed możliwością podłączenia jej do neta złożyłem sobie konto na stronie oficjalnej xboxa i czy to konto jest aktywne w usłudze xbox live i czy mogę zalogować się na nie w xbox live na konsoli i czy w takim razie mam tworzyć nowe konto ???

Dziękuje z góry za pomoc.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jeżeli to jest nowa konsola, to najlepiej załóż nowe konto Live na konsoli.
    Dostaniesz wtedy miesiąc GOLDA gratis.

4. HadesDT

HadesDT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak to była nowa konsola założyłem konto i otrzymałem golda na jeden miesiąc ale podałem zły adres główny email i jak go mogę teraz zmienić i czy mogę go w ogóle zmienić na właściwy ?.

5. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Nie wiem, spróbuj się zalogować na Xbox.com PL - Xbox.com i pogrzebać w ustawieniach profilu.
    Może tam się da.

6. HadesDT

HadesDT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok już wszystko się wyjaśniło dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

7. kubszton

kubszton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kielce
    Możesz opisać w jaki sposób to zrobiłeś, bo mam podobną sytuację - ukradli mi konto i zmienili maila, teraz je odzyskałem, zresetowałem hasło, ale adres wpisany przez złodzieja pozostał. Z góry dzięki za pomoc!

8. PopKameleon

PopKameleon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Wyjdź do interface głównego konsoli.. Settings(Ustawienia)--> Account(konto)--> pisze tam Twoje opcje rozliczania , twoje członkostwa , Twoje informacje , XBL Gold Family Pack oraz XBL Gold .. --> przesuwasz na ( TWOJE INFORMACJE ) --> klikasz Windows Live ID --> pisze ,zmień hasło' usuń hasło ' ZMIEŃ WINDOWS LIVE ID ' --> następnie naciśnij ZMIEŃ WINDOWS LIVE ID ... i zmieniasz! : D chyba sobie juz poradzisz dalej : ) .. Jak nie to pisz na PRYW .

9. Tamodar

Tamodar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódż
    Czy można zmienić adres e-mail przez kompa czy muszę to zrobić w konsoli ? bo powiem szczerze ,że założyłem konto dziecku na jego adres i zapomniał hasła a nie ustawił pytania pomocniczego ani nie podał tel . To czy w takim wypadku konto gold przejdzie na nowy ID czy nie ?Proszę pięknie o poradę i dziękuję

10. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Prawdopodobnie można zmienić ten adres przez kompa. Poszukaj lepiej w ustawieniach, bo konto gold jest przypisane do danego konta i nie można go zmienić

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

11. Tamodar

Tamodar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódż
    Misiek12m , teraz to nic nie kapuję tzn: mam konto gold na jednym profilu i przy zmianie(adresu e-mail czy jak kto woli ID )i pozostawieniu taga gracza tego profilu nie przejdzie mi konto gold tak mam to rozumieć ? bo ja chcę zmienić tylko i wyłącznie adres a nie cały profil z nazwą

12. Tamodar

Tamodar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódż
    Misiek12m , teraz to nic nie kapuję tzn: mam konto gold na jednym profilu i przy zmianie(adresu e-mail czy jak kto woli ID )i pozostawieniu tagu gracza tego profilu to nie przejdzie mi konto gold tak mam to rozumieć ? bo ja chcę zmienić tylko i wyłącznie adres a nie cały profil z nazwą to raz a powód jest taki ,że nie znamy hasła do skrzynki e mail ( mam wrażenie ,że jak bym był młodszy to bym nie miał problemu ze zrozumieniem to jakaś czarna magia) dodam,że założyłem nowe konto na live.com i czy przepisanie tagu gracza do nowego konta też spowoduje , że nie będzie to konto gold i znikną mi acziki?Wiem ,że jestem upierdliwy ale czy może mi to ktoś wytłumaczyć w jak najprostszy sposób ?

Wczytywanie...

Poleć forum