1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana Booktype X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez strenghold, Styczeń 10, 2011.

1. strenghold

strenghold Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Jeszcze raz chciałbym powrócić do wcześniejszego postu. Chyba wiem dlaczego gra mi nie działała , nie użyłem odpowiednich programów min. ABX360 i CloneCD, ale to nieważne chciałbym jeszcze zapytać (zanim zmarnuję kolejną
    płytkę Double Layer) o co chodzi (i co to jest) ze zmianą BookType bo w kilku innych tutorialach twierdzono iż gdy ma się orginalny napęd do X360 Hitachi trzeba zmienić jakiś BookType przez kilka tutoriali już zmarnowałem osiem złotych i płytę DL więc teraz proszę o radę na forum.

P.S jeżeli ktoś wie jak sprawdzić producenta napędu w konsoli (bez rozkręcania jej) byłbym wdzięczny za radę:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Booktype to zmiana "widzenia" plyty przez naped, booktype zmienia sie tylko w plytach plusowych i nie kazda nagrywarka potrafi zmienic booktype np lg nie potrafi, po prostu napedy widza dany nosnik jako dvd-rom, a nie np dvd+r ale dotyczy to nagrywarek bo odtwarzacz tak czy siak widzi dvd-rom choc nie ma reguly czasami zmiana pomaga w odczycie danej plyty

Co do rozpoznania napedu jest na forum poszukaj

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    liteon to zawsze zmienial booktype, LG nie potrafi zwracac bledow PIE, PIF wiec nie sprawdzi sie jakosci zapisu plyty, tak samo nie zmieni booktype, wina lezy po stronie chipsetu napedow lg nie obsługują tego

6. strenghold

strenghold Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Dziękuje za szybką odpowiedź teraz Verbatim będzie o osiem złotych biedniejsza:p jeszcze raz dziękuję.

Wczytywanie...

Poleć forum