1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana - czy to dobry wybór

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez IBananowatyI, Lipiec 18, 2015.

1. IBananowatyI

IBananowatyI Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Już od jakiegoś czasu biję się z myślami nad zmianą konsoli . Jestem posiadaczem ps4 i w pełni nie jestem zadowolony. Nie będę się rozpisywał dlaczego. Chciałbym Was zapytać jakie + / - przekonałyby mnie do kupna Xboxa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. danboj

danboj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z pewnością przekonały by Cię plusy Xbox One i minusy PlayStation.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skoro nie chcesz powiedziec z czego nie jestes zadowolony w PS4 to jak oczekujesz pomocy? poczytaj forum to sie dowiesz o + i - Xboxa One

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    są już takie tematy. łatwiej je znaleźć, niż się zarejestrować na forum. :)

6. Artemis147

Artemis147 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    Jakbyś napisał co ciebie rozczarowało w przypadku PS4 byłoby łatwiej napisać czego się spodziewać po XO. Podobnych tematów jest już kilka, a każdy z użytkowników ma swoje przemyślenia i przyczyny dla których wybrał tą platformę.

Dla mnie była ważna kwestia obsługi multimediów, stabilność działania Live, kilka tytułów niedostępnych na PS4, kinect. Więcej mógłbym napisać jakbyś napisał swoje spostrzeżenia na temat PS4.

7. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Bananowaty, również zmieniłem Ps4 na XO i jestem zadowolony. Mnie osobiscie drażniły ciągle problemy z PSN, kiczowaty serwis i głośna praca PS4 oraz Pad w którym po 4 miesiącach grania schodziły warstwy gumowe z drążków( gram jak tylko mam na to czas czyli niewiele). XO nabyłem używanego i już się nie denerwuję. Teraz za XO przemawia choćby nawet kompatybilność wsteczna która na jesieni dobije PS4 jezeli niczego nie wymyślą. Można wiele pisac o XO i PS4 i każda konsola ma jakieś plusy i minusy. W moim przypadku było ak ze kiedyś miałem x360 i chciałem sprawdzić czy PS4 będzie lepsze i tu mnie w pełni nie zadowoliło (moim zdaniem pad z x360 jest lepszy od DS4) więc wróciłęm do Xboxa ale tym razem One i tak już pozostanę :) . Szczerze polceam.

8. Pooteeen

Pooteeen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Z mojej strony mogę dodać plus na Xbox One jakim jest EA Access. Załóżmy, że kupujesz sobie nowego Xone i nie masz gier. Wtedy wykupujesz sobie wspomniany wcześniej abonament za 15 zł /msc lub 80 zł /rok i masz w nim około 10 gier od EA w pełnej wersji do gry. Ja tak zrobiłem zanim miałem kasę na inne gry (wiadomo, konsola to wydatek, więc nie można mieć od razu wszystkiego). W każdym razie masz tam przykładowo Battlefielda czy Fife. Poczytaj sobie więcej o EA Access jak jesteś zainteresowany.

Dodam jeszcze, że kumpel ma PS4, więc często grywam też na tej platformie. No i nie podoba mi się. Same Dualshocki są denerwujące. Gdyby nie to, że miałem okazję testować PS4, pewnie sam bym ją kupił, ale tak miałem porównanie.

9. IBananowatyI

IBananowatyI Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje za odpowiedzi a co mnie denerwuje :
    1. Pad - słabo trzyma bateria 3 - 4 godziny i znowu na kablu , ścierają się gumki
    2. Zdarza się ze zamula PSN
    3. Gry które mnie nie interesują. Kiedyś sporo czasu spędziłem na grach MMORPG i nie potrafię grać już singla ( A na PSN z darmowych to sama padlina)
    4. Przy nie których grach zdarza się konsoli chodzić głośno

Głupi byłem bo dałem się namówić przez znajomych ze Ps4 najlepsze itd.

A co mnie skłania do Xboxa:
    1. Z tego co widzę Pad jest spoko , trzyma długo ( wiadomo baterie się wymieni lub akumulatorki kupi )
    2. To co najważniejsze Gry : SMITE , World of Tanks którego lubię zagrać. Forza także mnie ciągnie no i w Sunset overdrive.

Więc pewnie zamienię konsole

10. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Witaj.

Jeśli chodzi o zamianę to myślę że dokonasz dobrego wyboru. Pad w XO jest dużym plusem, przyjemnie leży w dłoniach. Osobiście korzystam z bezprzewodowego tak jak korzystałem na X360. Dwa porządne baterie i sporo godzin gry gwarantowane. Jeśli chodzi o hałas konsoli to tak Xbox One jest dość cichy chociaż dla mnie to nie ma znaczenia byleby nie buczał jak odkurzacz :p. Z pewnością jak lubisz WoT, Sunset czy Forze to zmiana zdecydowanie słuszna.

11. LEPEKe

LEPEKe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam podczas kupna zastanawiałem się co kupić czy PS3, czy Xbox 360.

Na poczatku myślałem nad nieprzerobioną lecz doszedlem do wniosku że wole przerobioną.

Ale myślę i wydaje mi się że większa społeczność jest na xboxach niż na PS a jak wiadomo te dwa sprzęty nie mogą grać ze sobą.

12. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  13. Artemis147

Artemis147 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    One pomimo dużych gabarytów i niezbyt szczęśliwego zewnętrznego zasilacza jest cichą konsolą i faktycznie pad na akumulatorkach dość długo działa. Jak gram w nocy na praktycznie wyłączonym dźwięku to słychać bardziej chłodzenie zasilacza niż samą konsolę, jak pad padnie to w kilka chwil zmieniam akumulatorki i jazda ;) Obecnie brakuje mi gniazda słuchawkowego i dlatego zastanawiam się nad zakupem stereo headset adaptera lub nowej wersji pada z złączem słuchawkowym (pierwsza opcja ma lepsze możliwości sterowania dźwiękiem).

14. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    4 godziny działania pada po naładowaniu do pełna to jakiś kompletny absurd :eek:. Tym bardziej, że przecież pad od PS4 posiada wbudowany akumulator. Trzeba się więc liczyć z tym że po roku czas skróci się do 2 godzin, a po dwóch latach może się okazać, że grać można już tylko po kabelku. Poza tym te rozłażące się gumki - tragedia. Ja mam XO od 3 tygodni i póki co pad działa na dwóch bateriach typu "paluszek", które były dołączone do zestawu.

Poza tym XO podczas gry jest niesłyszalny - dla mnie to duży plus. Kolejna rzecz która dla mnie jest istotna to kinect - warto go mieć dla gier takich jak Kinect Sport Rivals czy Shape up. PS4 na tym polu póki co nie oferuje praktycznie nic.

15. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No i nie zapomnijmy o ciągłych awariach PSN...
    Na XBL takiego czegoś nie ma a jak jest to usuwają to od ręki, a nie tak jak SONY do 3 dni :D

f1older lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum