1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana daty premiery Homefront

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Dzokej, Luty 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Niestety coraz częściej producenci przesuwają daty premier swoich gier. Takie postępowanie również spotkało grę Homefront.

Na szczęście jest ono niewielkie i premiera ma teraz odbyć się 18 marca. Dlaczego niewielkie? Bo będziemy musieli dłużej poczekać o tydzień. Gra zapowiada się bardzo ciekawie i możliwe, że bardzo dobrze przyjmie się na rynku. Nie mówiąc już o ocenach. Ciekawi mnie bardzo tryb wieloosobowy oraz rozwiązania jakie tam wprowadzona. Mam nadzieję, że nie będzie w stylu Hollywood’zkiego kiczu a czegoś raczej w stylu Battlefield Bad Company.

dla xboxforum.pl Jamnik21

zrodlo:Zmiana daty premiery Homefront | XBOX Magazyn

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja już wymiotuję tymi fps'ami - co chwilę tylko CoD, CoD, CoD, CoD, CoD, CoD, CoD, CoD, CoD, CoD, CoD, CoD, (część 295109581209) itd.
    Jeżeli to ma być kolejny fps do kolekcji to musi się czymś wyróżniać a nie być kopią dzisiejszych fps'ów

4. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ta gra ma być tym co nie wyszło nowemu MoHowi. Czyli połączenie CoDa z Battlefieldem.

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Widać Homefront nie boi się konkurencji bo w tym okresie wychodzą 3 inne fps - BulletStorm, Crysis 2, Killzone 3 :D
    Oj ciężko mu będzie zaistnieć :)

6. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Czy ja wiem, czy tak ciężko? Miała dobrą reklamę, a na przykład dla mnie zapowiada się lepiej, lub równie dobrze co te FPSy, które wymieniłeś.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jeśli będzie miała tyle arcadowości i tak samo grywalne multi jak CoD4 to kupuję w ciemno :) wszystkie nowe CoDy rozczarowują..

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum