1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana dysku na większy w konsolce z RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gruby777, Lipiec 20, 2014.

1. gruby777

gruby777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódzkie
    Witam!
    Chciałem sobie kupic większy dysk do konsoli bo jednak 250GB to za mało :D, chciałem się zapytać czy taki się nada, ma on służyć jako dysk wewnętrzny:WD Blue WD10JPVX 1TB 2,5 5400 SATA - ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław. I mam jeszcze pytanie jak go wsadzę do konsolki to wystarczy go zformatować w dashboardzie xboxa i wgrać FSD? I w jaki sposób najlepiej zgać dane ze starego dysku na nowy dodam, że niestety nie mam dysku przenośnego. Dzięki za rady :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Oczywiście że dysk się nada, dysk wsadzasz do konsoli, w NXE wchodzisz w Ustawienia > Pamięć, wybierasz twój dysk i formatuj, będziesz musiał wpisać numer seryjny konsoli, konsola go sformatuje i gotowe ;)

Dane ze starego możesz przenieść przez FTP lub podłącz stary dysk do kompa i za pomocą programu Party Buffalo Drive Explorer skopiuj na hdd komputera katalog Data, a później podłącz nowy dysk i wgraj na niego zawartość katalogu Data

1 osoba to lubi.
  4. gruby777

gruby777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódzkie
    NXE czyli standardowy dashboard xboxa tak? :) Wiem, że to głupie pytanie, ale nie operuję zbyt pojęciami :p A numer seryjny przecież jest w ustawieniach, trzeba go będzie gdzieś podać?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, NXE to ten standardowy dash .
    Numer jest w ustawieniach, będziesz go musiał podać w czasie formatowaniu dysku .

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum