1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana E-mail + 2 inne pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez recha99, Marzec 31, 2012.

1. recha99

recha99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konto xbox live, które było założone na e-mail mojego brata. Moje pytanie brzmi czy moge zmienic e-mail tego konta z mojego brata na moje?

Kolejne pytanie odnośnie Steam
    Kupiłem grę Gotham City (..) i dostałem CD-Key. Zalogowałem sie do Xbox Home czy coś takiego, nie pamietam już. Przez przypadek wpisałem zły e-mail itd. I zalogowało mi się na inne konto Xbox-owe, które nie używam. Próbowałem zmienić spowrotem na mój ale CD-Key już był nie ważny. Moje pytanie brzmi czy da sie to przenieść na moje głowne konto xbox?

I ostatnie pytanie
    Teraz odnosnie forum.
    Na forum zamiast "ł" czy innych polskich znaków mam jakieś dziwne znaki, jak temu zapobiec? :D

Wczytywanie...

Poleć forum