1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana e-mail do konta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kamilos100, Styczeń 24, 2012.

1. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam problem, chciałem zmienić e-mail do swojego konta xbox live, więc zalogowałem się na stronie, kliknąłem na zmiana hasła po czym przekierowało mnie na windows live id gdzie była opcja zmiany e-mail, problem tkwi w tym że gdy wpisuje swój e-mail i próbuję zaakceptować wyskakuje komunikat:
    "Wystąpił tymczasowy problem z usługą. Spróbuj ponownie. Jeżeli ten komunikat będzie się nadal pojawiać, spróbuj ponownie później."
    Niestety czekanie nie pomogło, bo wczoraj próbowałem to zrobić i dzisiaj też, lecz nadal nie działa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jesteś pewny że możesz zmienić live ID ? Dodam że nie można tego robić przez 30 dni od utworzenia konta lub poprzedniej zmiany live ID.

4. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wcześniej nie zmieniałem, a konto mam od kiedy mam xboxa, czyli od maja 2011. Spróbuję zrobić to przez konsolę, zobaczę jakie będą skutki starań.

Edit:
    Niestety nie udało mi się zmienić w ten sposób, musiałem utworzyć e-mail na hotmailu i dopiero zadziałało.

Temat wyczerpany.

Wczytywanie...

Poleć forum