1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana e-maila na koncie Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez burzaa, Czerwiec 15, 2013.

1. burzaa

burzaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem, ponieważ gdy chcę się połączyć z XBL prosi mnie o podanie hasła do konta. Problem w tym, że nie pamiętam hasła, a sobie go nie przypomne, bo na e-mailu też nie pamiętam hasła, a nie mogę go odzyskać, bo niestete nie konfigurowałem tych pytań pomocniczych itd... Na stronie microsoftu nie mogę się połapać tyle tych opcji jest, wiec może ktoś z was wie jak to zrobić szybko( zmienić maila) bez utraty oczywiscie golda i punktow.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    A login do emaila znasz jak tak to możesz za pomocą obsługi technicznej danego usługodawcy zrestartowac hasło. Miałem podobny problem kiedyś i w ten sposób udało mi się dostać do swojego konta na xbox live.

Wysłane przy pomocy palcy.

4. burzaa

burzaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a da sie zmienic maila?

5. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak po podaniu hasła :E

6. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kliknij zmiana hasła, to przeniesiesz się na całkiem inną stronę, znajdziesz tam wiele opcji dotyczących konta, m.in. zmiana LiveID.

Wczytywanie...

Poleć forum