1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana email podanego podczas instalacji.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krisroza, Listopad 11, 2010.

1. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Mam pytania....
    Czy jest możliwość dokonania zmiany adresu email podanego podczas rejestracji konta XBOX live.
    Chciałbym zachować dotychczasowy GT i jego dorobek, a potrzebuję zmienić email tego GT. Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Ok znalazłem należy założyć inny adres na windowslive lub hotmail ale najpierw logujemy sie poda stary ID potem dajemy konto, nastepnie zakładka strona suport xbox live, potem znajdujemy przypisanie Gt do innego live ID i tam mozemy zmienic adres (identyfikator ID) - klikając na odnośnik ---- nie mam innego live ID na komputerze załóż ---- ale tylko na koncówki podane wczesniej, acha w tym samym miejscu można usunąć trwale konto.

Wczytywanie...

Poleć forum