1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zmiana firmu na LT +

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kyjonus, Styczeń 7, 2011.

1. Kyjonus

Kyjonus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oberschlesien
    Witam

Za pomocą tego tematu chcę zebrać wszystkie informacje w jednym miejscu i łopatologicznie opisać co jak i gdzie :D Oczywiście z Waszą pomocą bo ja jestem laik, tylko proszę nie pisać, że w takim razie lepiej to komuś zlecić:(

1 - Co jest potrzebne:
    - mamy już zmieniony firm ale jest w starszej wersji
    - konsola jest dziewicą :)
    2 - jak rozpoznać jaki napęd mamy w naszym Xsie
    http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-sprawdzic-jaki-naped-posiadamy-w-konsoli-7157.html
    3 - zgodny kontroler SATA - co to oznacza ?
    4 - jak rozebrać konsolę
    http://instrukcja.pl/i/jak_otworzyc_xbox_360_instrukcja
    5 - LT + co się zmieniło i jakie są korzyści z posiadania nowego firmu
    6 - zagrożenia związane z przerobieniem konsoli
    5 - programy potrzebne do zmiany firmu i do dostosowania obrazów ISO
    6 - na czym najlepiej nagrywać (nagrywarki płyty)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    No i tak każdy by chciał. Bezsensu , ludzie jesteście leniwi i nie umiecie szukać , czytać. Wszystko najlepiej podać do ręki , by się nie urobić. WSZYSTKO NA TEN TEMAT BYŁO (JEST) CODZIENNIE WAŁKOWANE. Nudnie czyta się dziennie te same pytania i odpowiedzi , bo ludzie tacy jak Ty chcą wszystko od razu. Pomęcz się i poszukaj. To jest forum , TU SIE CZYTA!!!!

Do zamknięcia. bb

4. Kyjonus

Kyjonus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oberschlesien
    Drogi kolego

Ciśnie mi się na usta "wa (...)"

Czy w poście pisze proszę krytykować "Nie" więc jak nie pomagasz to nie szkodź, jak byś sobie zadał troszeczkę trudu to byś zobaczył, że post ma na celu zebranie informacji Linków, by ludzie którzy pracują nie tracili czasu na szukanie. Czy to jest lenistwo? Nie sądzę to jest ergonomia pracy, ale dla takich ignorantów jak Ty to powód by sobie zwiększyć ilość postów. Jak jesteś taka alfa i omega to nie właź na fora dla początkujących.

Koledzy

W moim wieku ma się dzieci i jak długo mamy konsole to grałem może 1 godzinę wiec nie oceniajcie po sobie

5. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Możesz mi tak powiedzieć. Gorsze rzeczy mi już mówili.
    Nie jestem maniakiem i nie wiem wszystkiego , ale jak poczytasz tematy powstawane codziennie , to te pytania padają po pare razy na 24 godziny i już nie wiadomo co czytać.

Nie jestem ignorantem....(na czymś się chyba trochę znam ;-))) )
    Właśnie dla początkujących i nie tylko zbieram wszystko co mi wpadnie w łapy w jednym miejscu. Może nie jest to najszybszy serv , ale tam mi się jakoś spodobało , a i ludzie jakoś nie narzekają.

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    A ja się z nim zgadzam skoro masz czas na granie na xie i przerabianie go to znajdź trochę czasu na poczytanie i dowiedzenie się tego co się chce takich tematów było mnóstwo i wystarczyło trochę poszukać i byś znalazł wszystko i linki i wyjaśnienia

Wczytywanie...

Poleć forum